Reklama
Reklama

A jednak to nie były plotki. Tuchlińska potwierdziła radosną nowinę

Ostatnio w mediach aż huczało od plotek na temat ciąży Patrycji Tuchlińskiej. Podejrzewano, że powodem jej nagłego zniknięcia z social mediów może być właśnie to, że wraz z ukochanym, miliarderem Józefem Wojciechowskim, spodziewają się drugiego dziecka. Niespodziewanie, celebrytka sama pochwaliła się radosną nowiną. Od razu posypały się gratulacje.

Tuchlińska i Wojciechowski spodziewają się drugiego dziecka

Związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego od początku wzbudza kontrowersje. Wszystko dlatego, że aspirującą modelkę i miliardera dzieli 48 lat. To dość duża różnica wieku, co sprawia, że zakochani często są obiektem niewybrednych plotek i uszczypliwych komentarzy.

Tuchlińska i Wojciechowski mają jednak te wszystkie złośliwości w poważaniu i z powodzeniem udowadniają, że nic nie jest w stanie stanąć na drodze prawdziwej miłości. Od kilku lat tworzą udany i zgodny związek, a w 2001 roku powitali na świecie syna - Augustyna.

Reklama

Modelka na co dzień chętnie korzysta z dobrodziejstw mediów społecznościowych. Relacjonuje na Instagramie swoje egzotyczne podróże oraz codzienne kadry z luksusowego życia. Nic więc dziwnego, że jej nagłe zniknięcie z sieci zaniepokoiło fanów i wywołało lawinę podejrzeń. Internauci od razu sugerowali, że celebrytka może być w ciąży, o czym pisali w komentarzach. Właśnie się okazało, że trafili w dziesiątkę.

Patrycja Tuchlińska potwierdziła radosne wieści

W Dzień Mamy na instagramowym profilu Patrycji Tuchlińskiej ukazał się radosny post. Ukochana miliardera Józefa Wojciechowskiego wrzuciła serię zdjęć, na których prezentuje ciążowe krągłości.

"Jak cudownie być Mamą! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam! Pamiętajcie, jesteście niezastąpione!" - napisała pod postem.

Internauci od razu zasypali ciężarną modelkę gratulacjami:

  • "Gratuluję!"
  • "Piękne zdjęcie! Zdrówka"
  • "Piękna mamusia"
  • "Cudnie, dziewczynka?"
  • "Piękny brzuszek"

Fani mogą więc odetchnąć z ulgą i nie martwić się dłużej o swoją idolkę. Wygląda na to, że Tuchlińska ograniczyła swoją obecność w sieci po to, aby móc spokojnie ukryć ciążę i ogłosić ją światu w wybranym przez siebie momencie.

Gratulujemy!

Zobacz także:

Tak wyglądała Patrycja Tuchlińska zanim poznała swojego milionera. Przecierają oczy ze zdumienia

Była żona Józefa Wojciechowskiego zmieniła się nie do poznania. Trudno rozpoznać ją na zdjęciach

Tuchlińska świętuje urodziny męża miliardera. Skromnie, ale w Dubaju

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy