Reklama
Reklama

Tuchlińska świętuje urodziny męża miliardera. Skromnie, ale w Dubaju

Patrycja Tuchlińska, która kilka miesięcy temu skończyła 29 lat, świętuje urodziny Józefa Wojciechowskiego. Z tej okazji para wyjechała w podróż i w dość egzotycznych warunkach zorganizowała imprezę. Miliarder obchodził hucznie 77. urodziny.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski 6 lat razem

Patrycja Tuchlińska od kilku lat związana jest z przedsiębiorcą Józefem Wojciechowskim. Para doczekała się syna, który przyszedł na świat przed trzema laty. Nadano mu imię Augustyn. Kilka miesięcy temu spekulowano, że Tuchlińska i Wojciechowski przechodzą kryzys. Jak wynika z ostatnich relacji modelki, to chyba nie jest prawda.

Józef Wojciechowski dorobił się majątku jako przedsiębiorca, twórca i główny udziałowiec JW Construction. Miliarder był się na liście 100 najbogatszych osób w Polsce w 2019 roku. Był dwukrotnie żonaty i ma sześcioro dzieci. Jego ostatnią partnerką jest modelka Patrycja Tuchlińska. To w jej towarzystwie oraz najmłodszego syna Augustyna deweloper świętował swoje 77 urodziny.

Reklama

Kameralne urodziny Wojciechowskiego

Józef Wojciechowski obchodzi urodziny 17 stycznia. Tuchlińska z tej okazji zorganizowała partnerowi "kameralną" imprezę. Solenizant został obdarowany co najmniej trzema bukietami róż oraz wiązanką różnokolorowych kwiatów. Był tort z dwoma siódemkami, balony w kształcie serc i masa prezentów. Największą frajdę z ich otwierania miał 3-letni syn pary. 

Wszystko to odbyło się podczas wyjazdu pary do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ze zdjęć i relacji, które celebrytka zamieściła w swoich mediach społecznościowych, wynika, że rodzinna feta odbyła się na jednym z najwyższych pięter Burdż al-Arab. Rozciąga się stamtąd fantastyczny widok na Dubaj. 

Wszystkie kobiety Wojciechowskiego

Józef Wojciechowski miał w życiu już kilka partnerek, z czego każda kolejna była młodsza od poprzedniej. Deweloper na ślubnym kobiercu stawał tylko dwa razy. O pierwszej małżonce niewiele wiadomo. Para wychowała trzy córki. Następnie Wojciechowski był żonaty z Laurą Michnowicz. Zostawił młodszą o 37 lat żonę dla jeszcze młodszej modelki, Beaty Pruskiej, uczestniczki programu "Damy i wieśniaczki". Ten związek trwał najkrócej. Z obecną partnerką Patrycją Tuchlińską, która  brała udział w konkursie Miss Polski 2016, jest od sześciu lat.

Zobacz także:

Ukochana milionera przyzwyczaja syna do luksusu. 2-latek już lata helikopterem

Patrycja Tuchlińska ma imponujące wykształcenie. Oto jaki kierunek skończyła

Smutne wieści z domu miliardera. Tuchlińska znad basenu narzeka na swoje życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama