Reklama
Reklama

Smutne wieści z domu miliardera. Tuchlińska znad basenu narzeka na swoje życie

Patrycja Tuchlińska od 5 lat związana jest z miliarderem Józefem Wojciechowskim. Jeżeli jednak myśleliście, że pławiąca się w luksusach kobieta nie ma na co narzekać, to myliliście się. Tuchlińska od pewnego czasu musiała wprowadzić spore zmiany w swoim komfortowym życiu.

Patrycja Tuchlińska od 6 lat związana jest z milionerem Józefem Wojciechowskim. Para wzbudza spore kontrowersje z uwagi na różnicę wieku, jaka ich dzieli. Wybranek fotomodelki skończył niedawno 76 lat, ona zaś w marcu tego roku obchodziła 28 urodziny.

Patrycja Tuchlińska jako partnerka Miliardera wiedzie luksusowe życie. Otoczona przepychem spędza czas na bywaniu na eleganckich eventach i imprezach. Kobieta kocha podróże i na jej Instagramie często pojawiają się bajeczne zdjęcia z najbardziej egzotycznych zakątków świata. Jak sama o sobie pisze " "kolekcjonuje chwile".

Reklama

Relację Tuchlińskiej i Wojciechowskiego scementowały narodziny syna. Chłopiec przyszedł na świat w sierpniu 2021 roku.

"Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem, jak łatwo można stracić głowę dla dziecka" - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z dzieckiem.

Narodziny dziecka wiele zmieniły w życiu Tuchlińskiej. Młoda mama byłą zafascynowana swoją rolą. Z okazji dnia matki napisała w sieci:

"Cudownie jest być mamą! Kochane mamusie, życzę nam dużo siły na tej pięknej drodze!"

Macierzyństwo nie ograniczyło luksusów Tuchlińskiej. Partnerka Miliardera nie zrezygnowała z podróży, ale teraz wyglądają one zupełnie inaczej niż przed narodzinami syna. W najnowszej relacji młoda matka pokazała zdjęcie znad basenu. Na jej leżaku piętrzą się kolorowe książeczki z naklejkami, a Tuchlińska z nostalgią pisze:

"Kiedyś chwile przy basenie wyglądały inaczej"

Kim jest Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska?

75-letni Józef Wojciechowski należy do elitarnego grona najbogatszych Polaków. Miliarder był kiedyś właścicielem piłkarskiego klubu Polonia Warszawa, dziś jest szefem holdingu budowlanego JW Construction. Jego majątek jest szacowany w miliardach złotych. W 2019 roku pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu "Forbes".

Patrycja Tuchlińska w swoim opisie na Instagramie zdradza natomiast, że jest absolwentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. 

Zobacz też:

Nie tylko Tuchlińska urodziła Wojciechowskiemu syna. Milioner ma znacznie więcej dzieci!

Tuchlińska i jej wybranek przeżyli koszmar na wakacjach. Nie pomogły miliony Wojciechowskiego

Patrycja Tuchlińska na luksusowych wakacjach. "Życie w ciągłym biegu"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy