Reklama
Reklama

Tak wyglądała Patrycja Tuchlińska zanim poznała swojego milionera. Przecierają oczy ze zdumienia

Patrycja Tuchlińska, zanim związała się z o niemal 50 lat starszym miliarderem - Józefem Wojciechowskim, była dziewczyną marzącą o wielkiej karierze w modelingu. Dziś jej stare zdjęcia z tamtego okresu budzą ogromne zainteresowanie internautów. Bardzo się zmieniła?

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski poznali się w 2018 roku

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski od lat budzą wiele emocji. Wszystko dlatego, że on - właściciel m.in. Hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju, jest niemal 50 lat starszy od swojej wybranki.

Jak to się stało, że Józef Wojciechowski, należący do elitarnego grona najbogatszych Polaków, zakochał się we wschodzącej gwieździe modelingu? Nie zostało to nigdy potwierdzone, jednak prawdopodobnie zakochani spotkali się przy okazji jednego z konkursów piękności, którego mężczyzna był sponsorem. Z pewnością wiadomo jedynie, kiedy do tego doszło - ich drogi przecięły się w 2018 roku.

Reklama

Patrycja Tuchlińska wystąpiła w wyborach Miss Polski 2016. Tak wyglądała

Dziś zakochani mają szczęśliwą rodzinę, której poświęcają całą swoją uwagę. Nic dziwnego, że w tym wyjątkowym czasie stare fotografie Patrycji budzą tyle emocji. Są niczym portal do dawnego życia 28-latki.

Szczególną uwagę skupia na sobie jeden okres życia Patrycji. Tuchlińska, zanim zdecydowała się poświęcić życiu rodzinnemu, brała udział w wyborach Miss Polski 2016. Miała wtedy 23 lata. Mimo to udało jej się szybko dostać miejsce wśród największych polskich nazwisk. Wystąpiła m.in. w pokazie Ewy Minge.

Oto dawny wygląd gwiazdy. Trzeba przyznać, dziś Patrycja prezentuje się zupełnie inaczej.

Józef Wojciechowski ma 6 dzieci. Oto jego poprzednie związki

Patrycja i Józef są razem od 2018 roku i doczekali się syna - Oscara. To jednak nie koniec pociech w życiu milionera. Okazuje się, że Józef Wojciechowski z pierwszą żoną (o której niewiele wiadomo) przyniósł na świat aż trzy córki. Z dostępnych informacji wynika, że wszystkie córki zostały z matką w USA, podczas gdy po rozwodzie Wojciechowski wrócił do Polski.

Drugą żoną milionera została Laura Michnowicz - modelka młodsza o 37 lat od Józefa. Kobieta cieszyła się wielokrotnymi nagrodami. Na swoim koncie ma m.in. tytuł Miss Publiczności, Miss Media i Miss Lata 2005 w Koszalinie. Z tego związku pojawili się na świecie synowie. Łącznie Józef Wojciechowski ma szóstkę dzieci: trzy córki i trzech synów.

Co ciekawe, choć milioner tyle obowiązków służbowych, znajduje czas, by celebrować codzienność z synkiem. Również młoda ukochana nie ukrywa, że macierzyństwo odmieniło jej życie.

"Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem, jak łatwo można stracić głowę dla dziecka" - napisała pod jednym z licznych zdjęć, na którym pozuje z synkiem.

Czytaj też:

Patrycja Tuchlińska chwali się luksusowymi świętami i pozuje w kusej sukience

Była żona Józefa Wojciechowskiego zmieniła się nie do poznania. Trudno rozpoznać ją na zdjęciach

Tuchlińska świętuje urodziny męża miliardera. Skromnie, ale w Dubaju

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy