Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska chwali się luksusowymi świętami i pozuje w kusej sukience

Patrycja Tuchlińska (28 l.) i jej ukochany miliarder świętują na bogato. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie kadrami z rodzinnego Bożego Narodzenia. Była wieczerza na kilkanaście osób, imponująca choinka i bajeczna stylizacja.

Luksusowe święta w domu Patrycji Tuchlińskiej

Patrycja Tuchlińska chętnie chwali się w sieci swoim bajecznym życiem. Prezentuje zdjęcia z zagranicznych wycieczek, imprez czy codziennego życia, ku uciesze tysięcy obserwujących ją osób. Ukochana miliardera tym razem pochwaliła się kolacją wigilijną.

Nie da się ukryć, że ich sposób świętowania znacznie odstaje od takiego, na jaki może sobie pozwolić przeciętny człowiek.

Celebrytka opublikowała wczoraj na InstaStories serię zdjęć i krótkich filmików z wigilijnego wieczoru. Zdecydowanie widać, że w trakcie przygotowań na niczym nie oszczędzano. Uwagę przyciąga duży stół na kilkanaście nakryć. Udekorowano go kryształowymi świecznikami i kwiatami w wazonach. Postawiono na klasyczne kolory. We wnętrzu dominuje czerwień. Na kolejnym z kadrów można zobaczyć z kolei, małego Augustyna, który bawi się z innym chłopcem z rodziny.

Reklama

Patrycja Tuchlińska pochwaliła się także świąteczną stylizacją. Modelka zapozowała w kusej czarnej sukience z białym poziomym pasem, na tle okazałej choinki i ogromnej liczby prezentów. 

Plotkowano o rozstaniu Patrycji Tuchlińskiej i miliardera

Wigilia w rodzinnym gronie to najlepsze potwierdzenie tego, że u Patrycji i jej ukochanego Józefa Wojciechowskiego wszystko jest w porządkuNiedawno sporo plotkowano o kryzysie, a nawet rozstaniu pary.

Związek młodej modelki i dojrzałego miliardera od początku wzbudzał duże emocje. Często w sieci pojawiały się głosy, że ta relacja nie ma szans na przetrwanie. Na szczęście nie było w tym prawdy i para w zgodzie i szczęściu wychowuje wspólnego synka, Augustyna.

Zobacz także:

Ukochana milionera przyzwyczaja syna do luksusu. 2-latek już lata helikopterem

Patrycja Tuchlińska ma imponujące wykształcenie. Oto jaki kierunek skończyła

Smutne wieści z domu miliardera. Tuchlińska znad basenu narzeka na swoje życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy