Reklama
Reklama

A jednak to nie były plotki. Filip Chajzer naprawdę wyjeżdża z kraju. Wybrał kierunek

Filip Chajzer od lat cieszy się ogromną popularnością. Choć już nie pojawia się na antenie stacji TVN, a zamiast tego buduje "kebabowe imperium", ludzie nadal bardzo mu kibicują. Ciekawe co w takim przypadku powiedzą na decyzję, którą podjął w sprawie wyjazdu z Polski...

Filip Chajzer ma powody do radości

Filip Chajzer to jedna z tych gwiazd, która zawsze miała głowę pełną pomysłów, a jedynym problemem był brak czasu na ich realizację. Teraz gdy życie Filipa nieco zwolniło (czyli po utracie posady w TVN-ie) poświęcił się dążeniu do celów. 

Jego nowy lokal z kebabem cieszy się dużą popularnością, a książka o swoim życiu dobrze się sprzedała. W tej sytuacji postanowił zrobić dla siebie coś jeszcze.

Reklama

Filip Chajzer wyjeżdża z kraju. Już załatwia szczegóły

W rozmowie z Super Expressem Filip bez ogródek wyjawił, że wszystko, co ostatnio miało miejsce - premiera książki "Niejednoznacznie pozytywny", sukces lokalu gastronomicznego, zmiana pracy... muszą znaleźć swoje ujście. Dlatego wyjeżdża z kraju.

"Myślę sobie, żeby po tych czterdziestu latach w tym pięknym naszym kraju poznać jeszcze świata. Myślę sobie, że na czterdziestkę sobie wyjadę już" - wyznał Filip Chajzer.

Zapytany o kierunek powiedział, że wie gdzie zmierza, ale nie zdradzi miejsca docelowego. 39-latek jest jednak w trakcie rozmów z biurem nieruchomości.

"No mam, ale to bardziej zależy od biura nieruchomości, z którym rozmawiam" - powiedział.

Filip Chajzer zawdzięcza to Edwardowi Miszczakowi

Co ciekawe, Filip dodał, że tytuł książki zawdzięcza Edwardowi Miszczakowi, dyrektorowi programowemu stacji Polsat.

"To jest zdanie, które powiedział Edward Miszczak - nie przy mnie. To jest zdanie, które usłyszał producent telewizyjny, znajomy, który poszedł do dyrektora Edwarda, jeszcze w TVN, poprosić go o zrobienie programu, który miałbym prowadzić. Dyrektor usiadł w swoim wielkim fotelu, spojrzał przed siebie, za szybę. I powiedział: "Chajzer, Chajzer - tylko wiesz, że to jest taka postać no niejednoznacznie pozytywna." Ja sobie pomyślałem wtedy, kurczę, to jest najpiękniejsze zdanie, jakie usłyszałem o sobie samym" - wyjawił.

Jak Chajzer podkreślił, tak właśnie by siebie ocenił, choć życie nie zawsze jest łatwe.

"[...] ta pozytywność, to szczęście jest bardzo niejednoznaczne, dlatego, że trzeba o nie bardzo mocno walczyć w życiu" - mówił Filip Chajzer.

Czytaj też:

Chajzer przemilczał rzeczywiste powody rozstania z TVN-em? Minęły miesiące, zanim wypowiedział te słowa

Filip Chajzer odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Atmosfera zrobiła się gorąca

Niewiarygodna droga Filipa Chajzera. Wyjawił, co zrobił, by zdobyć posadę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy