Reklama
Reklama

A jednak stało się. Chylińska przerwała milczenie na temat męża

Agnieszka Chylińska od lat jest szczęśliwą mężatką, choć o jej mężu i całej sferze rodzinnej wiadomo niewiele. To często rodzi powód do plotek na temat rzekomych kryzysów. Najnowszy wpis piosenkarki, w którym wspomina o mężu i dzieciach rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości.

Show-biznes cechuje się tym, że wiele gwiazd sprzedaje swoją prywatność w wywiadach czy też mediach społecznościowych. Wielu niestety się na tym przejechało i później żałowali epatowania sferą prywatną.

Chylińska nie pokazuje męża i dzieci

Agnieszka Chylińska, pomimo że od lat jest topową gwiazdą, unika opowiadania o życiu prywatnym. Nie jest tajemnicą jednak, że ma za sobą nieudane małżeństwo, które nie trwało zbyt długo. Potem na jej drodze stanął jednak pewien Marek, z którym jest szczęśliwa do dziś.

Reklama

Para wzięła ślub i wspólnie wychowują troje dzieci. Najstarsze, syn Ryszard, wkroczy niebawem w dorosłość. Chylińska ma jeszcze dwie córki 14-letnią Esterę i 11-letnią Krystynę.

Jako że zwykła jednak nie mówić o swoim życiu prywatnym, co i rusz rodzą się plotki o rzekomym kryzysie w związku. Mąż Chylińskiej nie pokazuje się u jej boku na imprezach branżowych, w social mediach również próżno szukać zdjęcia z nim. Tabloidy nieraz już "rozwiodły parę", jednak na szczęście wszelkie dotychczasowe plotki na ich temat kryzysów okazywały się tylko zwykłymi pogłoskami.

Chylińska przerwała milczenie na temat męża

Temu, że w ich małżeństwie nie dzieje się nic złego, dowodzi także najnowszy wpis Agnieszki Chylińskiej na Instagramie. Piosenkarka opublikowała... kartkę świąteczną, na której własnoręcznie napisała życzenia dla fanów prosto z serca.

"Prawdziwych świąt, bez kłamstw, udawania i pozorów oraz nadziei na to, że rok 2024 będzie dla nas wszystkich pomyślny i łaskawy" - napisała, ale to, co zwraca największą uwagę, to fakt, że pod życzeniami nie popisała tylko samej siebie, ale także męża oraz dzieci.

Zobacz też:

Ledwie ucichły plotki o managerce, a teraz Chylińska wyznaje miłość: "Bardzo kocham"

Chylińska brakiem wykształcenia rozczarowała rodziców. Oto co od nich usłyszała

Nowy etap życia Chylińskiej. Najpierw plotki o mężu i romansie, a teraz takie wieści
 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy