Reklama
Reklama
Tylko u nas

A jednak, potwierdziło się. Plotki o Justynie Steczkowskiej okazały się prawdą. Padła data

Jubileuszowa edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ustawiła poprzeczkę wysoko. Występy uczestników utrzymane były na najwyższym poziomie, nic więc dziwnego, że telewidzowie już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu. Wiadomo już, że zdjęcia ruszą w lipcu, a na fotelu jurora zobaczymy... Justynę Steczkowską! Oto szczegóły.

Justyna Steczkowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Choć od jubileuszowej, 20. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" minął już ponad miesiąc, to muzyczne show wciąż wzbudza wiele emocji. Poprzedni sezon był wyjątkowy i utrzymywał najwyższy poziom. Uczestnikami zostali finaliści z poprzednich sezonów. Zwycięzcę pierwszy raz w historii wyłoniono nie tylko na podstawie opinii jurorów, ale także poprzez głosowanie widzów.

Reklama

Tuż po zakończeniu tej edycji Maciej Rock przekazał fanom produkcji wspaniałe wieści:

"Już we wrześniu zapraszamy was na zupełnie nową, dwudziestą pierwszą edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Ta informacja zachwyciła internautów, którzy zasypali media społecznościowe programu komentarzami:

"Już tęsknię", "Dziękuję wszystkim za te piękne występy i tych 10 tygodni muzycznej uczty", "Nie mogę doczekać się kolejnej jesiennej odsłony. Mam nadzieję, że niebawem poznamy pierwsze nazwiska uczestników".

Jak się nieoficjalnie dowiedział Pomponik, w nowym sezonie zobaczymy... Justynę Steczkowską!

Justyna Steczkowska ponownie zasiądzie w fotelu jurora

Plotki o tym, że Justyna Steczkowska niebawem pojawi się w Polsacie, krążyły w mediach już od kilku miesięcy. Portale internetowe rozpisywały się na temat jej dołączenia do muzycznego show "Must Be the Music".

"Justyna osobiście negocjuje swój udział w "Must Be the Music", o czym doskonale wiedzą osoby z jej otoczenia i bardzo jej kibicują. Świetnie odnalazła się w jury "The Voice", ale teraz chciałaby spróbować czegoś nowego. Jako jurorka powracającego hitu zaczęłaby świętować 30-lecie swojej kariery. To byłoby niezłe ukoronowanie trzech dekad" - informował Świat Gwiazd powołując się na anonimowe źródło. 

Pytana o pojawienie się w programie, Steczkowska odpowiadała:

"Ja jestem w trasie koncertowej całą jesień. Jeszcze wyjeżdżam później do Stanów. Nagrywam też płytę (...) Mam po prostu bardzo dużo pracy, a jeszcze rodzina, z którą wyjeżdżam na wakacje, bo przecież mamy dzieci, z którymi uwielbiamy spędzać czas... Jeszcze koncerty, które będą latem muzyki filmowej, więc to nie jest takie proste, bym ja mogła wystąpić w jakimś show. To trzeba odwoływać tyle koncertów, czego nie chcę robić" - zdradziła podczas wywiadu dla Kanału Sportowego.

Teraz okazuje się, że - jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - Justyna Steczkowska faktycznie zasiądzie w fotelu jurora w emitowanym na Polsacie muzycznym show. Już jesienią będziemy mogli ją zobaczyć w uwielbianym przez telewidzów formacie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrania do programu mają ruszyć w lipcu.

Zaskoczeni?

Zobacz także:

Są małżeństwem od niemal 25 lat. Justyna Steczkowska wyjawiła gorzką prawdę

Eurowizja jednak nie dla Justyny Steczkowskiej? Piosenkarka postawiła sprawę jasno

Justyna Steczkowska wyjawiła prawdę o zarobkach. Nie jest tak, jak wszyscy myślą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo" | Justyna Steczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy