Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

18-letni gwiazdor codziennie sypia z inną!

Harry Styles, członek popularnego wśród młodzieży zespołu One Direction, po rozstaniu z Taylor Swift znalazł specyficzny sposób na zapomnienie o byłej dziewczynie...

Chłopak znany jest ze swojej słabości do kobiet. Mimo młodego wieku może pochwalić się sporymi "osiągnięciami" w tej dziedzinie. Nic więc dziwnego, że spokojna piosenkarka nie mogła z nim dłużej wytrzymać.

Reklama

O jego podbojach zaczynają już krążyć legendy.

"Harry jest po prostu nie do pobicia. Jemu nigdy nie brakuje zapału. Straciłem rachubę, ile lasek zaliczył już podczas tej trasy koncertowej" - twierdzi informator "Daily Star".

Młody ogier najwyraźniej nie lubi się ograniczać. Jedna dziewczyna w ciągu dnia zaczęła mu najwyraźniej nie wystarczać. Chętnych nie brakuje, bo gwiazdor ma masę młodych fanek, które bezgranicznie ubóstwiają swojego idola. Zabawa z groupies trwa więc w najlepsze. Informator tabloidu donosi, że w pokojach hotelowych podczas trasy koncertowej zespołu dochodziło nawet do swoistych orgii.

"Harry potrafi spędzić całą noc w towarzystwie pięknych dziewczyn, które zaprasza do hotelowego pokoju. Nie ogranicza się do podrywania jednej laski. W trakcie trasy potrafi zaprosić kilkanaście dziewczyn do swojego hotelowego pokoju! W tym samym czasie" - dodaje informator.

Coż, najwyraźniej gwiazdor polubił rock'n'rollowy tryb życia. Miejmy nadzieję, że kiedyś mu się ono znudzi, bo wiadomo jak kończyły gwiazdy, które również niczego sobie nie żałowały w życiu.

Dowiedz się więcej na temat: One Direction | Harry Styles | seks | orgie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje