Reklama
Reklama

12. edycja "MasterChef" dobiegła końca. Wiemy, kto został zwycięzcą programu

12. edycja programu "MasterChef" dobiegła końca. O główną wygraną walczyli Małgorzata Szymonek, Maciej Pisarczyk, Joanna Szymanowska i Karolina Grzelak. Już nie ma wątpliwości, kto został wielkim zwycięzcą. Co więcej, wygląda na to, że fani programu wcale nie są zaskoczeni. Ba, wielu z nich spodziewało się takiego wyniku!

12. edycja "MasterChef". Wszystko już jasne

W 12. edycji programu "MasterChef" można było śledzić emocjonujące zmagania pasjonatów gotowania. Choć w tym sezonie doszło do wielu zmian i nie wszystkie podobały się widowni (np. do ekspertów, takich jak Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran, dołączył Marek Jakubiak), finał wzbudził wiele pozytywnych emocji.

Wielka zwyciężczyni show nie jest zaskoczeniem dla tych, którzy oglądali każdy odcinek. Okazuje się, że dla wielu od początku była zdecydowaną faworytką.

Reklama

12. edycja "MasterChef". Wiemy, kto wygrał

Uczestnicy w 12. edycji "MasterChefa" musieli zmierzyć się w wielu ciekawych kulinarnych wyzwaniach, ale nie tylko one były źródłem internetowych dyskusji. Wśród najczęściej poruszanych w internecie tematów dotyczących show nie zabrakło tego, że Ewa Chodakowska została zaproszona jako gość, a utalentowany kucharz Mychajło Kopacz, musiał zrezygnować z uczestnictwa z powodów zdrowotnych. Do tego zaraz przed wielkim finałem z kulinarnym formatem pożegnał się Tomasz Marczewski. 

Ostatecznie w ostatniej czwórce znaleźli się wspomniani wyżej: Małgorzata Szymonek, Maciej Pisarczyk, Joanna Szymanowska i Karolina Grzelak. 

Na ostatniej prostej, do drugiego etapu finału dostały się Joanna oraz Karolina. W końcu jury ogłosiło, że po zwycięstwo w 12. edycji sięgnęła Joanna Szymanowska.  

Fani "MasterChef" zachwyceni. Spływają gratulacje

Komentarze na Instagramie programu jasno wskazują, że ludzie są zachwyceni takim obrotem spraw. 

  • "Brawo wspaniała, utalentowana kobieta". 
  • "Gratulacje Asia!!". 
  • "Gratulacje dla super mistrzyni kuchareczki". 
  • "Wspaniale! Bardzo pozytywna dziewczyna i rewelacyjna kucharka. Gratulacje". 
  • "Ogromne gratulacje Asiu! Życzę samych sukcesów!".

Joanna Szymanowska od początku chciała wykorzystać otrzymaną szansę

Emocje jeszcze nie opadły, ale wielu już teraz ze wzruszeniem komentuje dawny wpis Asi, pod którym opisywała, jak bardzo cieszy się z wyjątkowej okazji do sprawdzenia swoich kulinarnych możliwości. 

"Jestem niesamowicie szczęśliwa, że na swojej drodze spotykam wspaniałych ludzi. Chef @cyrilbosviel jest jednym z nich. To nie tylko człowiek z dobrym wyczuciem smaku, latami doświadczenia, utalentowany i pełen pasji. W jego oczach widać to coś, tą iskrę, miłość, pokorę i szacunek do drugiego człowieka. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się zobaczymy. Uwielbiam otaczać się osobami z taką energią jaką ma Cyril. No to co...Lecimy do Francji! Trzymajcie kciuki. Niech ta energia i pozytywne nastawienie zostaną ze mną do końca świata i jeden dzień dłużej" - pisała i dziękowała bliskim za całe otrzymane wsparcie. 

My również życzymy Joannie samych sukcesów!

Czytaj też:

Radość w domu jurora "MasterChefa". Posypały się gratulacje

Gwiazdy TVN stracą milionowe kontrakty. Stacja rezygnuje z flagowego show

Wygrała show TVN-u. Ludzie zaczęli ją obrażać z jednego powodu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: MasterChef
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy