Reklama
Reklama

Wróżka Aida dostrzegła to w wizji na 2023. Wszystko zaczyna się zgadzać!

Aida Kosojan-Przybysz na swoim Instagramowym profilu zdradziła swoim fanom przepis na szczęście. Przepowiednia ta jest przesłaniem dla Polaków na najbliższe dni, miesiące, a nawet lata. Ważne, aby zawsze w sercu mieć kogoś, komu dobrze się życzy. Ciepłe słowa od razu przypadły do gustu obserwatorkom jasnowidzki. Oto przemyślenia Aidy, z którymi podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Aida Kosojan-Przybysz: orędowniczka dobrej nowiny znana jako wróżka Aida

Aida Kosojan-Przybysz nazywana też wróżką Aidą lub jasnowidzką Aidą jest duchowym wsparciem dla wielu kobiet w tych ciężkich i niepewnych czasach. Choć urodziła się w Batumi, słonecznej części Gruzji tuż nad Morzem Czarnym, to w latach 90. przybyła do Polski i osiadła tutaj na stałe po poznaniu swojego męża. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po swojej babci, która przewidziała, że młodej Aidzie przyszłość jest pisana w naszym kraju z mężem Polakiem.

Aida daje wskazówki Polakom od początku roku: "Nie budujmy w sobie wewnętrznych murów"

Na przełomie 2022/2023 roku Aida przygotowała specjalne spotkanie online, na którym doradzała, czym powinniśmy się kierować w 2023 roku. Jej słowa teraz nabierają głębszego sensu, kiedy poznamy najnowsze przesłanie jasnowidzki.

Reklama

"Kluczowym słowem w przyszłym roku będzie "pretensja". Musimy uważać, aby pretensje nie brały góry nad naszymi sercami, nie budujmy w sobie wewnętrznych murów. Pretensje potrafią zasłaniać rzeczywistość" - mówiła Aida, która na spotkaniu online z Beatą Sadowską omawiając plan na 2023 rok.

Wróżka Aida zdradza sposób na szczęście. Oto jej wskazówki: "Życz dobrze innym"

Aida Kosojan-Przybysz na Instagramie dodała post, w którym krótko, ale treściwie wyjawiła sposób na szczęście. Jest to... przytulenie i dobre myślenie o sobie i innych ludziach. Tyle wystarczy?

W opisie zawarła jeszcze szczególne słowa: "Zastanów się, o kim pomyślałeś w pierwszej chwili, jak przeczytałeś ten post? Na kogo popatrzyłeś oczami swojej duszy?".

Fani pełni wdzięczności za słowa Aidy Kosojan-Przybysz: "Przytulam"

Fanki jasnowidzki Aidy nie kryły wzruszenia, że jej słowa trafiły prosto do ich serc.

  • "Dziś moja córka obchodzi 24 urodziny. Mocno ją przytulam myślami"
  • "Ale piękne słowa, jak byłoby pięknie żeby tak wszyscy przestawili swoje myślenie właśnie na takie"
  • "Powiedziałam dzisiaj dość. Przytulam siebie"
  • "Utulam siebie i moich bliskich"
  • "W pierwszej chwili - o moim przyjacielu/znajomym, następnie o moich bliskich - mamie, bracie, o Pani, Pani Aido, o p. Joannie, o tych, których spotkam wkrótce".

A Wy o kim pomyśleliście, aby kogoś przytulić i życzyć mu dobrze?

Zobacz też:

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

Przepowiednia Aidy na 2023 rok. Zwraca uwagę na... trójkąt mocy. "Jedną rzecz mogę zdradzić"

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Apeluje do Polaków: "Nie jest łatwo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama