Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023. Trzymaj stres pod kontrolą dzięki pełni Księżyca w Pannie

Pełnia Księżyca w Pannie pozwoli ci spojrzeć an siebie z innej perspektywy - współczującej i rozumiejącej. Medytacja będzie potrzebna, aby osiągnąć kontrolę nad stresem, którego mamy pod dostatkiem. Oto horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Czego w tym tygodniu może spodziewać się Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby?

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Pełnia księżyca w Pannie

Oto horoskop tygodniowy od 6 do 12 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku! Już 7 marca jednocześnie Saturn wchodzi do znaku Ryb, a także będzie nam towarzyszyć pełnia Księżyca w Pannie

Pełnia Księżyca w Pannie może być doskonałym czasem na wykonanie pracy artystycznej, kreatywnej, projektów, zadań i obowiązków. Możesz wykonywać rutynową pracę i jednocześnie skupić się na zdrowym zarządzaniu stresem.

Saturn w Rybach oznacza, że być może będziesz musiał popracować nad tym, aby być bardziej refleksyjnym i rozumieć przeszłość, by rozumieć siebie. Będziesz także bardziej współczującym i rozumiejącym innych, a wszystko to w zdrowy, odpowiedzialny sposób.

Reklama

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023. Jakim jesteś znakiem zodiaku?

Sprawdź po dacie urodzenia, jakim jesteś znakiem zodiaku.

 • Baran (21.03-19.04)
 • Byk (20.04-20.05)
 • Bliźnięta (21.05-21.06)
 • Rak (22.06-22.07)
 • Lew (23.07-22.08)
 • Panna (23.08-22.09)
 • Waga (23.09-22.10)
 • Skorpion (23.10-21.11)
 • Strzelec (22.11-21.12)
 • Koziorożec (22.12-19.01)
 • Wodnik (20.01-18.02)
 • Ryby (19.02-20.03)

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana. Na początku tygodnia mogą pojawić się przeszkody, a wciąż dochodzące nowe obowiązki mogą wydawać się wyjątkowo uciążliwe. Zaleca się zasięgnięcie porady starszych lub doradców przed podjęciem decyzji. Obserwuj swoje wydatki i unikaj arogancji wobec współmałżonka. Nie zawsze wszystko wiesz najlepiej  - daj mu się wygadać.

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Byk

Horoskop tygodniowy dla Byka. Otrzymasz dodatkowy zastrzyk gotówki, która może pozwolić ci na ładny remont domu. Przechodząc do połowy tygodnia, wydaje się, że będziesz bardzo produktywny w pracy. Twoja ciężka praca może się opłacić, a za dodatkową gotówkę dokonasz nowych inwestycji. Niestety, koniec tygodnia może nie być tak wspaniały, ponieważ możesz czuć się trochę przygnębiony i mieć problemy z podejmowaniem ważnych decyzji. 

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Bliźnięta

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt. Ten tydzień zapowiada się dla ciebie satysfakcjonująco. Praca i życie domowe będą przyjemne pomimo stresu związanego z pracą.  Pod koniec tygodnia możesz czuć się niespokojny, ale odwiedzanie duchowych miejsc i przekazywanie darowizn potrzebującym może pomóc. Należy wziąć pod uwagę problemy zdrowotne związane z astmą i wysokim ciśnieniem krwi.

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Rak

Horoskop tygodniowy dla Raka. Na początku tygodnia możesz czuć się samotny i doświadczać problemów zdrowotnych. Uważaj na spiski i unikaj nieetycznych praktyk, które mogą mieć wpływ na twoje finanse. Kontroluj swój gniew i unikaj trywialnych rozmów, jeśli jesteś w związku. Ostatnie dni tygodnia będą pracowite i szczęśliwe z rodzinnymi wydarzeniami i wycieczkami. Zaleca się jednak, aby zachować ostrożność w konfliktach w partnerstwach i unikać arogancji. Cierpliwością rozwiążesz wszystkie spory.

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa. Tydzień zaczyna się pozytywnie, ponieważ dobry księżyc przyniesie bogactwo finansowe. Środek tygodnia przynosi zamieszanie i samotność, z ostrożnością odradzaną w podejmowaniu ważnych decyzji, unikaniu ryzykownych inwestycji i dbaniu o swoją mowę. Śpiewanie mantr i uprawianie jogi może złagodzić niepokój. Koniec tygodnia to wysoki poziom energii, rozsądne plany rozwoju firm rodzinnych i udane nowe przedsięwzięcia.  Grzeczność wobec innych może pomóc w wykonywaniu trudnych zadań.

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Panna

Horoskop tygodniowy dla Panny. Twoja ciężka praca się opłaci, a twoje problemy zdrowotne zostaną rozwiązane. Wsparcie ze strony osób wokół ciebie zwiększy twoją pewność siebie. Możesz jednak zostać przytłoczony i mieć trudności z pogodzeniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. W ciągu ostatnich dni tygodnia możesz czuć się samotny, co może wpłynąć na twoją reputację i spowodować utratę cierpliwości. 

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Waga

Horoskop tygodniowy dla Wagi. Po trudnym okresie możesz znaleźć się w lepszej sytuacji kondycji psychicznej. Doświadczysz satysfakcji, spokoju i cierpliwości w codziennym życiu. Pomysłowość i kreatywność mogą pomóc poprawić status społeczny na przykład poprzez zmianę pracy. Uważaj na ukrytych wrogów i spiskowanie - skup się na dokonywaniu nowych inwestycji, jednocześnie dbaj o interesy swoje i swojej rodziny.

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona. Na początku tygodnia możesz czuć się wyczerpany, więc zaleca się zrobienie kontrolnych badań krwi. Pod koniec tygodnia poprawią się Twoje umiejętności komunikacyjne. Konflikty ze współmałżonkiem zostaną rozwiązane. Możesz zaplanować wyjście z rodziną lub przyjaciółmi. Ogólnie rzecz biorąc, tydzień ci przyniesie mieszankę emocji.

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca. Początek tygodnia będzie naznaczony szczęściem i harmonią w życiu osobistym, prowadząc do sukcesu również w życiu zawodowym. Uważaj jednak na potencjalne kłótnie z rodzeństwem, ponieważ mogą być emocjonalnie wyczerpujące. W miarę upływu tygodnia negatywny księżyc może powodować poczucie nudy i frustracji. Unikaj nowych projektów i jedź ostrożnie, aby zapobiec wypadkom. Ostatnie dni tygodnia będą naznaczone pozytywnym nastawieniem i duchowym rozwojem

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Koziorożec

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca. Na początku tygodnia możesz spodziewać się dobrych wieści dotyczących swojego rodzeństwa i awansu w pracy. Twoje zdrowie i relacje z rodziną ulegną poprawie, pod warunkiem że postanowisz najpierw zadbać o swój komfort psychiczny. W środku tygodnia możesz podróżować do pracy i zdobyć wpływowe kontakty. Reszta jest już tylko w twoich rękach!

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Wodnik

Horoskop tygodniowy dla Wodnika. Na początku tygodnia trudno ci będzie skupić się na pracy. Autorefleksja nad swoim zachowaniem pomoże ożywić dawne lęki. W środku tygodnia podejmowanie decyzji będzie proste, a dobry humor poprawi rodzina i przyjaciele. Pomysłowość z kolei wpłynie na sytuację finansową - może ktoś dostrzeże twój geniusz? Należy jednak unikać przepracowania, aby zapobiec stresowi i lękowi.

Horoskop tygodniowy na 6-12 marca 2023: Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryb. Przed Rybami tydzień pełen miłych niespodzianek. Sprawy, które z początku wydawały się nie do rozwiązania, nagle same zaczną się rozwiązywać. W środku tygodnia mogą pojawić się błędy w komunikacji, ale zostaną wyłapane odpowiednio szybko, by nikt ich nie dostrzegł. Ewentualne ślady zatrzesz zgrabną wymówką. Pod koniec tygodnia unikaj przepracowania, aby zapobiec stresowi i lękowi.

Zobacz także:

Które znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku? Jest ich tylko 4

Te 5 znaków zodiaku mają szansę razem się zestarzeć. Pasują do siebie jak żadne inne!

Te 5 znaków zodiaku to lenie i bałaganiarze. Ciągle będziesz po nich sprzątać

Te 4 znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku. Mają naturalny talent do zarabiania pieniędzy

Te 5 znaków zodiaku to wampiry energetyczne. Unikaj ich za wszelką cenę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | znaki zodiaku | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy