Reklama
Reklama

Aida Kosojan-Przybysz miała wizję przyszłości. Już wie, co może zmienić życie Polaków!

Aida Kosojan-Przybysz w czwartek, 24 lutego postanowiła podzielić się ciepłymi słowami przepowiedni do Polek i Polaków na najbliższe tygodnie. Tym razem wróżka podkreśliła to, o czym sami często zapominamy. O pięknie i tym, że piękno jest w nas. Wystarczy tylko umieć się z nim dzielić. Oto przemyślenia Aidy, z którymi podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Wrożka Aida i nowe przemyślenia na Instagramie. Oto jej wskazówki na najbliższy czas

Wróżka Aida, jasnowidzka Aida, albo po prostu Aida Kosojan-Przybysz to jedna z najchętniej wysłuchiwanych orędowniczek dobrej nowiny i otuchy dla milionów Polek i Polaków. Jej słowa wsparcia potrafią natchnąć każdego. Oto najnowsza przepowiednia Aidy!

Aida Kosojan-Przybysz w najnowszej przepowiedni: "Użyj wyobraźni" i "Użyj słów"

Nie od dziś wiadomo, że słowa mają ogromną moc. To, co myślimy często wiążę się z tym, czego następnie doświadczamy. Dlatego Aida, choć może mówić słowa na początku niezrozumiałe dla wszystkich, to z czasem jej wizje zaczynają się układać w całość!

Reklama

Najnowsza przepowiednia jest przesłaniem dla Polek i Polaków na najbliższe dni, miesiące, a nawet lata. Wystarczy tylko pielęgnować w sobie piękno. 

Ważne jest przesłanie, że każdy w nas ma w sobie piękno, którego często nie potrafimy dostrzec. Aida kieruje więc swoje ciepłe słowa do każdego obserwatora na Instagramie.

Aida ma nowe przesłanie: "Piękno jest w tobie"

To nie pierwszy raz, kiedy wróżka przekazuje duchowe wskazówki na szczęście. Ostatnim razem Aida zdradziła sekret "Miłości do siebie i życia". Tym razem pokazuje, że każdy w nas nosi w sobie piękno.

"Piękno jest w tobie, jest twoim uśmiechem, radością w oczach, którą się dzielisz z otoczeniem. Piękno jest muzyką, głosem wiatru, deszczu, śpiewem, tańcem, zasadzonym kwiatem. Twórz piękno, a ono zawsze, zataczając koło, powróci do ciebie" - dodała Aida.

Fani dziękują za najnowsze słowa Aidy Kosojan-Przybysz

Fani w komentarzach pod najnowszym postem Aidy na Instagramie @aida_kosojan_przybysz_official zazwyczaj dziękują jasnowidzce za idealnie dobrane słowa w odpowiednim momencie ich życia. 

"Miłego dnia Pani Aido. Tak, dobro zawsze wraca i piękno", "Pięknego Dnia", "Słowa mają moc" - to tylko jedne z wielu komentarzy, które możemy przeczytać pod postem Aidy.

Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz jest jasnowidzką Ormiańskiego pochodzenia. Urodziła się w Gruzji, ale miłość skłoniła ją do pozostania w Polsce. Odziedziczyła dar jasnowidzenia po swojej babci, ponieważ w jej rodzinie dar ten przekazywany jest jedynie w linii żeńskiej. 

Aida ma kochającą rodzinę - męża Piotra i dwie córki. Ostatnio wróżka została babcią!

Zobacz też:

Wróżka Aida dostrzegła to w wizji na 2023. Wszystko zaczyna się zgadzać!

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

Wizjonerka Aida pilnie zwróciła się do Polaków. Wielkie poruszenie po ujawnieniu nowej wizji

Aida zdradza sposób na duchowe szczęście. Oto jej wskazówki: "Miłość do siebie i życia"

                                                                                               

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy