Klaudia EL Dursi zrezygnowała z pracy. W "Hotelu Paradise" zastąpiła ją inna znana modelka
Ostatnie dwie edycje "Hotelu Paradise" nagrywano na Filipinach. Początkowo miała prowadzić je Klaudia El Dursi, jednak w trakcie dopinania ostatnich szczegółów okazało się, że prezenterka jest w ciąży i nie będzie mogła wyjechać na tak długo.
Produkcja podjęła więc decyzję, że dotychczasową prowadzącą zastąpi Edyta Zając. Modelka już wcześniej prowadziła program rozrywkowy "True Love", więc miała doświadczenie w pracy. Jej angaż został dość dobrze przyjęty przez fanów formatu.
Od początku zapowiadano, że wymiana gospodyni show nastąpi tylko na dwa sezony. Po emisji 10. i 11. sezonu widzowie zaczęli zastanawiać się, czy to możliwe, żeby Klaudia El Dursi, która niedawno urodziła swoją trzecią pociechę, wróciła tak szybko do pracy. W końcu wątpliwości fanów zostały rozwiane.
Wiemy, kto poprowadzi kolejne edycje "Hotelu Paradise". El Dursi i Zając pogodziły się rolami
W piątkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" na kanapie zasiadła zarówno El Dursi, jak i Zając. Ich wspólna wizyta nie była przypadkowa. Panie przyszły do studia, by ogłosić, co dalej z rolą gospodyni "Hotelu Paradise".
Jak się okazuje, Edyta poprowadzi jeszcze jedną edycję "Hotelu Paradise". Potem w 13. odsłonie reality-show na plan wróci Klaudia.
Celebrytki zdradziły także, że nagrania do kolejny dwóch edycji "Hotelu Paradise" odbędą się w Tajlandii.
Przy okazji wizyty w studiu "DDTVN" Edyta Zając wróciła wspomnieniami do swoich pierwszych dni na planie produkcji. Przyznała, że nie miała przed sobą łatwego zadania.
"My mamy trochę inny sposób prowadzenia i troszeczkę się różnimy od siebie. Myślę, że miałam trudne zadanie - wejść do formatu, który Klaudia tworzyła od lat. Widzowie byli przyzwyczajeni do Klaudii"
- mówiła podkreślając, że dostała bardzo dużo pozytywnych komentarzy na temat tego, jak sprawdziła się w formacie.
Klaudia El Dursi została oczywiście zapytana o to, czy śledziła kolejne sezony "Hotelu Paradise" i, jak oceniała swoją koleżankę w roli prowadzącej. Była gwiazda "Top Model" oczywiście piała z zachwytu nad Edytą.
"Przyznam szczerze, że fajnie było odetchnąć, fajnie było zobaczyć ten program z perspektywy widza i oglądać Edytę, która przepięknie się prezentowała. Czasem były takie momenty, że myślałam 'ach, to mogłam być ja', ale moje życie teraz toczy się w tak piękną stronę i jeszcze trochę gdzie indziej jestem myślami mimo wszystko. Fajnie, że możemy się uzupełnić, fajnie, że Edyta jest razem ze mną w tym i razem pociągniemy ten wózek" - skomentowała.
Klaudia El Dursi wraca do pracy. Tak chce pogodzić rolę matki i celebrytki
Klaudia El Dursi powitała swoją córkę na świecie pod koniec lipca. Kolejne sezony "Hotelu Paradise" mają być kręcone w przyszłym roku. Prezenterka ma zamiar pogodzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym. Na daleki wyjazd zabiera całą swoją rodzinę.
"Jedziemy w komplecie, niech mała zwiedza świat, niech podróżuje (...). Jedziemy z niezastąpioną babcią, która będzie dźwigała ten ciężar opieki nad małą, kiedy ja będę na planie. Wszystko da się zrobić, absolutnie nie boję się tego wyzwania, to będzie piękna przygoda, którą spędzę z córeczką" - stwierdziła.









