Reklama

Luxuria Astaroth

Nikt tak nie ubijał masła jak Luxuria Astaroth u Donatana. Młodziutka modelka rozpaliła wyobraźnię Polaków w teledyskach Donatana, które otworzyły jej drzwi do kariery. Jak potoczyła się jej kariera?
Luxuria Astaroth - najważniejsze informacje
Luxuria Astaroth występująca również pod pseudonimem ZUSJE. /Instagram

Luxuria Astaroth - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  12.10.1995

 • Miejsce urodzenia:

  Łódź

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Zawód:

  celebryta/ka

Nikt tak nie ubijał masła jak Luxuria Astaroth u Donatana. Młodziutka modelka rozpaliła wyobraźnię Polaków w teledyskach Donatana, które otworzyły jej drzwi do kariery. Jak potoczyła się jej kariera?

Dzieciństwo

Kamila Smogulecka, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Luxurii Astaroth, urodziła się w Łodzi 12 października 1995 roku. Nietypową urodę i oryginalne rysy twarzy odziedziczyła po babciach ze Wschodu: jedna z nich pochodziła z Ukrainy, druga ma korzenie chińsko-rosyjskie.

Początki kariery

Karierę w modelingu Smogulecka zaczęła dość wcześnie, bo już w wieku 12 lat. Pierwsze kroki stawiała na sesjach zdjęciowych. Po kilku latach przez Facebooka skontaktował się z nią Donatan, muzyk i producent muzyczny, który poszukiwał dziewczyn do teledysków swojego projektu „Równonoc”. Siedemnastolatka wcieliła się m.in. w kuszącą Słowiankę, zmysłowo ubijającą masło i sugestywnie wylewającą sobie na twarz mleko. Właśnie wtedy oczy całej Polski zwróciły się na nią.

Kontrowersje celebrytki

Smogulecka przyjęła pseudonim Luxuria Astaroth, nawiązujący do okultystycznego demona i postanowiła oprzeć swoją sławę na szokowaniu publiki kontrowersyjnymi wypowiedziami. W mediach opowiadała o szatanie i o piciu krwi menstruacyjnej. Mówiła również, że nie ma ochoty pracować, ale  i tak chciałaby mieć duże pieniądze. W 2014 r. zagrała jeszcze epizod w filmie „Obietnica” u boku Andrzeja Chyry i Dawida Ogrodnika, ale jej kariera aktorska skończyła się tak szybko jak się zaczęła. Gwiazdka przeniosła się na Instagram, gdzie zaczęła wrzucać niepokojące filmiki nagrywane po pijaku lub w stanie odurzenia narkotykami.

Upadek

Jak powiedziała sama Smogulecka, w zrozumieniu swojego uzależnienia pomogły jej medialne doniesienia o tym, jak nisko upadła. W 2018 r. zgłosiła się na odwyk i rozpoczęła psychoterapię. Odcięła się od dawnych kontrowersyjnych wypowiedzi, nazywając je błędami młodości.

Powrót

W 2019 r. media znów rozpisywały się o Smoguleckiej, która przyjęła nowy pseudonim: Zusje. Powrót celebrytki nie był jednak triumfalny. Wypuściła do sieci okołorapowy utwór „Pierwy śnieg”, w którym śpiewała o swojej narkotykowej przeszłości i o szalonej imprezie pełnej używek. Numer nie wzbudził pozytywnych reakcji słuchaczy. Jej followersom nie spodobały się też powiększone usta, którymi Zusje pochwaliła się niedługo później.

Po powrocie z odwyku Zusje skupiła się na rozwoju osobistym: ukończyła studia, zaangażowała się w pomoc zwierzętom i kontynuowała terapię. Równocześnie chętnie i często opowiada o przeżyciach z odwyku i o tym, jak decyzja o leczeniu zmieniła jej życie. Zapewniała, że cały czas pracuje nad sobą i uczy się życia z dala od showbiznesu. 

Celebrytka mieszka z mamą w Trójmieście, gdzie studiuje psychologię. Smogulecka zwróciła się także w kierunku sportu. Trenuje i uczestniczy w walkach Fame MMA. W oktagonie zmierzyła się już m.in. z Martą Linkiewicz, Dagmarą Szewczyk i Kamilą Wybrańczyk.