Reklama
Reklama

Luxuria Astaroth pochwaliła się odwykiem! Była uzależniona od lat!

Luxuria Astaroth, a właściwie Kamila Smogulecka (22 l.) zasłynęła jako „Słowianka Donatana” w teledyskach do jego piosenek. Okazuje się, że ponętnie ubijająca masło modelka od lat była uzależniona od używek.

Sześć lat temu pojawiła się w polskim show-biznesie, zachwycając urodą. Po występie w klipach Donatana, nie malało zainteresowanie nią. Udzielała wywiadów, gościła w programach telewizyjnych.

Jednak z czasem jej sława zaczęła słabnąć. Wówczas można było obserwować powolny upadek gwiazdy i to, jak przestaje sobie radzić w show-biznesie. Desperacko starała się zwrócić na siebie uwagę, ale z marnym skutkiem.

Jak się okazało, do tego doszły problemy z narkotykami i alkoholem. Od dłuższego czasu na profilu Luxurii nie pojawiały się żadne nowe wpisy, aż do teraz. Smogulecka dodała zdjęcie dyplomu, który uzyskała po... ukończeniu odwyku, trwającego osiem tygodni w Jastrzębiej Górze. 

Reklama

"Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się:  Stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym. Nie boję się, bo to już się stało... Podjęłam walkę z chorobą z którą zmagałam się przez wiele lat wybierając swoje trzeźwe Ja. Ten post piszę głównie dla siebie, albowiem każda motywacja jest dobra, aby nie zapomnieć nawet przez chwilę, że będę całe życie walczyć z nieuleczalną chorobą jaką jest uzależnienie. Mam 22lata" - napisała pod zdjęciem dyplomu Kamila.

W ramach zmiany swojego życia Luxuria usunęła także większość zdjęć ze swojego profilu i podziękowała swoim fanom za wsparcie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zusje
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy