Reklama

Celia Jaunat

Sobota, 13 stycznia 2024 (06:21) Aktualizacja Sobota, 13 stycznia 2024 (06:23)
Celia Jaunat, a po ślubie Celia Krychowiak to francuska modelka i influencerka, która stała się popularna, kiedy zaczęła spotykać się z polskim piłkarzem Grzegorzem Krychowiakiem. To również prawdziwa pasjonatka ekskluzywnych dodatków oraz wyjątkowych przedmiotów. W jaki sposób Jaunat znalazła miłość swojego życia?
Celia Jaunat - najważniejsze informacje
Celia Jaunat, żona Grzegorza Krychowiaka /Piotr Andrzejczak /MWMedia

Celia Jaunat - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  15.09.1992

 • Kraj urodzenia:

  Francja

 • Rodzina i związki:

  • Grzegorz Krychowiak
 • Zawód:

  model/ka

Kim jest Celia Jaunat 

Celia Jaunat urodziła się 15 września 1992 roku we Francji. Wychowywała się w południowo-zachodniej Francji, w Bordeaux. Jest zodiakalną Panną i ma 180 cm wzrostu. Jaunat to jej nazwisko panieńskie, natomiast Krychowiak to nazwisko przejęte po mężu - polskim  piłkarzu Grzegorzu Krychowiaku. 
Celia jest absolwentką studiów na kierunku marketing i zarządzanie. Zanim zaczęła zarabiać jako modelka i influencerka, pracowała jako asystentka managera w salonie z glazurą i wyposażeniem łazienek.
Jej konto na instagramie (@celiajaunat) obserwuje 176 tys. osób.

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak - historia związku

Celia Jaunat po raz pierwszy swojego przyszłego męża zobaczyła, kiedy piłkarz odwiedzał salon, w którym modelka pracowała. Grzegorz przyszedł wybrać kafelki do swojego mieszkania. Dziewczyna miała wówczas zaledwie dziewiętnaście lat, natomiast Krychowiak dwadzieścia jeden.
Kiedy zobaczyli się po raz pierwszy, oboje byli sobą ogromnie zafascynowani - “Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! Wstałam, zaczęłam przechadzać się po salonie, udając, że zapisuję jakieś numery czy ceny. I podziałało! Podszedł do mnie, powiedział po francusku: „Bonjour mademoiselle…”. Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi. I swoim uśmiechem.
Jeszcze tego samego dnia, Grzegorz Krychowiak postanowił poprosić Celię o jej numer telefonu, a nazajutrz zadzwonił, aby zaprosić dziewczynę na kolację. Modelka obawiała się, jak zareagują jej rodzice, kiedy oświadczy im, iż wybiera się na randkę ze starszym od siebie i nieznajomym mężczyzną. Postanowiła, że na początek najbezpieczniej będzie spotkać się w południe na kawę. Po pierwszej randce byli już pewni, iż są dla siebie stworzeni. W następnym kroku dziewczyna zaaranżowała pierwsze spotkanie jej ukochanego z rodzicami. Jak się później okazało, rodzice Celii zauroczyli się chłopakiem od chwili jego poznania.

Wspólne życie Celii i Grzegorza

Przez pierwsze wspólne lata byli zmuszeni mieszkać osobno. Celia Jaunat kończyła studia, natomiast Grzegorz Krychowiak rozwijał swoją karierę piłkarską i często wyjeżdżał na zgrupowania, a także zmieniał drużyny. Kiedy modelka obroniła dyplom, dołączyła do ukochanego.
Ich główny dom znajduje się w stolicy Francji - Paryżu, jednak przez zawód wykonywany przez Grzegorza, często muszą mieszkać również w innych częściach świata, między innymi w: Sewilli, Birmingham, Moskwie, Atenach czy Arabii Saudyjskiej.

Oświadczyny i ślub Celii Jaunat i Grzegorza Krychowiaka

W roku 2017, podczas wakacji na Bora Bora, Grzegorz Krychowiak poprosił Celię Jaunat o rękę, a dziewczyna zdecydowała się przyjąć jego oświadczyny. Dwa lata później, w Wigilię zakochani stanęli na ślubnym kobiercu i oficjalnie wyznali sobie miłość. Po ślubie modelka przyjęła nazwisko męża - Celia Krychowiak.
W 2023 roku Celia Krychowiak zapytana przez swoich obserwujących na Instagramie o to czy myśli już o potomstwie, odpowiedziała - “Może pewnego dnia, ale na pewno nie w tym momencie.

Luksusowe życie Krychowiaków

Kobieta nie ukrywa, iż uwielbia otaczać się wyjątkowymi i luksusowymi ubraniami, dodatkami oraz elementami wyposażenia wnętrz. Fani mogą podziwiać jej komfortowe życie na zdjęciach, którymi chętnie dzieli się w swoich social mediach. Jej konto na Instagramie (@celiajaunat) obserwuje 176 tys. osób.
Szacuje się, iż same torebki, które modelka posiada w swojej szafie stanowią wartość kilku milionów złotych. Pokazywała się między innymi modelami wartymi ponad 368 tys. złotych, 117 tys. złotych, czy torbą wartą około 233 tysięcy.

Celia Krychowiak nie wstydzi się swojego ciała

Celia Krychowiak posiada piękne i idealnie wyrzeźbione ciało, co bez wstydu udowadnia, publikując w swoich social mediach coraz to bardziej odważne zdjęcia. Jej stylizacje często dobierane są tak, aby idealnie eksponowały jej imponujący biust i doskonałą sylwetkę, na którą ciężko pracowała podczas treningów na siłowni. 

Celia Jaunat - Wiadomości