Reklama
Reklama

Celia Jaunat kusi takimi zdjęciami! Ciekawe co na to Krychowiak!

Celia Jaunat to niekwestionowana piękność wśród WAGs polskich piłkarzy. Grzegorz Krychowiak (27 l.) jest dumny ze swojej ukochanej, ale czy podobają mu się zdjęcia, jakie ta publikuje w mediach społecznościowych?

Piłkarz niejednokrotnie potwierdził, że zdaje sobie sprawę z tego, że jego wybranka może zachwycać i onieśmielać swoją urodą. Piękną Celię poznał w Bordeaux i już podczas pierwszego spotkania między nimi zaiskrzyło.

Sportowiec po uszy zakochał się w pięknej francuskiej modelce i fani Grzegorza oszaleli na punkcie jego dziewczyny. W dodatku Celia nie szczędzi swoim fanom gorących zdjęć, które publikuje na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Czasem jednak można odnieść wrażenie, że pokazuje ona trochę za dużo, a ukochany może przez to poczuć się zazdrosny.

Reklama

Ostatnio celebrytka opublikowała zdjęcie, do którego pozuje siedząc na łóżku w luźno zawiązanym szlafroku, spod którego wystaje imponujący biust. W komentarzach od razu padły pytania o Krychowiaka, na które ukochana piłkarza nie miała zamiaru odpowiedzieć. 

Sam Grzesiek milczy na ten temat i chyba nie zamierza przejmować się mężczyznami, którzy wzdychają do zdjęć jego pięknej dziewczyny. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Celia Jaunat | Grzegorz Krychowiak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy