Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Roxie Węgiel będzie kupowała mieszkania na emeryturę? "Chcę inwestować w nieruchomości"

Roxie Węgiel (17 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Jakiś czas temu postanowiliśmy zapytać ją o to, jak planuje inwestować swoje oszczędności. Okazuje się, że nastolatka ma do tego bardzo zdrowe podejście.

Roxie Węgiel swoją wielką przygodę z show-biznesem rozpoczęła od udziału w show "The Voice Kids". To właśnie w tym programie zwyciężyła i zagwarantowała sobie miejsce na polskiej scenie muzycznej. Dziewczyna wzięła też udział w konkursie Eurowizji dla dzieci. Publiczność z całej Europy była nią zachwycona.

Od tego czasu Węgiel pojawia się na wydarzeniach z branży polskiego show-biznesu. 17-latka doskonale odnalazła się wśród starszych od niej wyjadaczy. Jakiś czas temu postanowiliśmy zapytać wokalistkę, o to, w jaki dysponuje swoimi oszczędnościami.

Roxie Węgiel będzie inwestować w mieszkania

Reklama

Roxie Węgiel bardzo chętnie odpowiadała na nasze pytania. W pierwszej kolejności postanowiliśmy poruszyć temat jej zarobków. Okazuje się, że młoda gwiazda ma wszystko pod kontrolą.

Roxie wyjawiła nam, że jeśli chce coś sobie kupić, wcześniej konsultuje jednak to ze swoimi rodzicami. Dziewczyna powiedziała również, że dokładnie wie, ile ma pieniędzy na koncie i cały czas ma nad nimi kontrolę.

"Mam kontrolę nad zarobkami. Mimo tego, że one są odkładane gdzieś tam na koncie, to ja mam cały czas kontrolę, że one tam są. Oczywiście" - mówiła w rozmowie Węgiel.

Roxie powiedziała nam również, w co zamierza inwestować swoje pieniądze. Okazuje się, że dziewczynę interesują nieruchomości. Węgiel myśli na razie o kupnie kawalerki, jednak z pewnością za kilka lat się to zmieni.

"Będę chciała. Chcę inwestować w nieruchomości. O pierwszym mieszkaniu myślę, że to będzie kawalerka. Salon i sypialnia. Ja nie chcę za dużego mieszkania, bo bym się bała w nim mieszkać. Bałabym się w nim funkcjonować. Jak sobie myślę, że miałabym sama mieszkać, w jakimś wielkim domu to byłoby creepy" - powiedziała Roxie Węgiel.

Roxie Węgiel opowiedziała nam również, jakie mieszkania bardziej jej się podobają. Zdecydowanie bardziej w jej guście są nowoczesne apartamenty, chociaż 17-latka wyjawiła nam, że te w stylu vintage również są urokliwe.

"Bardziej nowoczesne, ale te starodawne też mają swój urok. Ja jestem za tymi bardziej nowoczesnymi" - powiedziała na zakończenie rozmowy Roxie.

Ile zarabia Roxie Węgiel?

Roxie Węgiel cieszy się ogromną rozpoznawalnością, co oznacza nie tylko intratne projekty, ale także dobrze płatne kontrakty. Za zaśpiewanie 2-3 piosenek podczas występu telewizyjnego Węgiel może zarobić nawet do 20 tysięcy złotych. Wszystko zależy jednak od rangi danego wydarzenia.

Jak podał "Super Express", Węgiel tylko z działalności niezwiązanej z muzyką w 2020 roku zarobiła nawet 600 tysięcy złotych.

Zobacz też:

Roxie Węgiel dopingowała Roberta Lewandowskiego na Camp Nou. Wyróżniała się skąpym strojem

Roxie Węgiel wyznała prawdę o pracy w TVP! Ujawnia kulisy odejścia! "Nie czułam się dobrze"

Max Albertazzi walczył z Roksaną Węgiel podczas Eurowizji Junior, teraz zmienił płeć. Jak dziś wygląda?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama