Reklama

Reklama

Reklama

Nina Dobrev i jej dom w hiszpańskim stylu! Nie uwierzysz w to piękno!

Nina Dobrev (33 l.) w kwestii nieruchomości ma bardzo dobry gust. Jej posiadłość w zachodnim Hollywood utrzymana jest w stylu dwudziestowiecznej architektury hiszpańskiej i zachwyca nie tylko fanów aktorki!

Nina Dobrev, gwiazda amerykańskiego serialu "Pamiętniki wampirów", ma europejskie korzenie. To właśnie pamięć o swoim dziedzictwie skłoniła ją do urządzenia domu w duchu hiszpańskiej elegancji.

Hiszpański dom Niny Dobrev z 1920 r.

W nagraniu dla Architectural Digest Nina Dobrev opowiada o swojej posiadłości i inspiracjach, jakie towarzyszyły jej w urządzaniu domu zbudowanego w 1920 r. 

Dobrev zapewnia, że do odświeżenia domu użyto jedynie organicznych materiałów, sprawiających wrażenie, "jakby należały do tego domu wcześniej". Aktorka pochwaliła się, że zewnętrzne ściany budynku odmalowała własnoręcznie ze swoim partnerem! Typową dla hiszpańskiego stylu musztardową żółć Dobrev i jej partner przemalowali na biel.

Reklama

Wnętrze domu Niny Dobrev

Wnętrze domu aktorki jest wyjątkowo przytulne, a jednocześnie jasne i przestronne. Zabytkowy kominek nadaje salonowi prawdziwy klimat retro. Wnętrze pełne jest osobistych pamiątek Dobrev. Jedną z nich jest zdjęcie lwiątka wykonane przez aktorkę osobiście podczas pobytu na Safari.

Nina Dobrev w swojej kuchni we francuskim stylu

Kuchnia Dobrev utrzymana jest w stylu francuskim. Świadczą o tym szafki w kolorze stonowanej zieleni ze złotymi klamkami. Duże wrażenie robi też kuchenka, doskonale imitująca dawne kuchenki gazowe.

Urocza jest także sypialnia dla gości, która ma sprawiać, że każdy będzie czuł się w niej jak u siebie. Wiele tu różnokolorowych poduszek i pastelowych dekoracji. Klimatycznie skrzypiąca podłoga to oryginał z lat 20. ubiegłego wieku.

Nina Dobrev: wiek, kariera

Nina Dobrev urodziła się 9 stycznia 1989 r. w Bułgarii. Jest aktorką i modelką. Kiedy miała 2 lata, przeprowadziła się z rodziną do Kanady.

Kariera Niny Dobrev zaczęła się od młodzieżowego serialu Pamiętniki wampirów, emitowanego m.in. w stacji TVN7. Aktorka wcieliła się w nim w aż trzy postacie: Eleny Gilbert, Katherine Pierce i Amary. 

Od czasów roli w "Pamiętnikach wampirów" Nina Dobrev prawie co roku pojawia się w nowym filmie, głównie z gatunku horror i thriller. Niektóre filmy z jej udziałem to: Uważaj na wilkołaka, Chloe, Współlokatorka, Linia życia, Kiedy się pojawiłaś.

Przez 3 lata była związana z kolegą z planu Pamiętników wampirów, Ianem Somerhalderem. Od 2019 r. tworzy parę z amerykańskim snowboardzistą Shaunem Whitem.

Jak wam się podobają hiszpańskie akcenty w domu Niny Dobrev?

Zobacz też:

Anna Powierza dała ogłoszenie matrymonialne! Przy okazji wbiła szpilę "Cichopkom"

Zwrot w sprawie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?! Ekspertka sądowa nie ma wątpliwości, kto był ofiarą przemocy seksualnej

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z języka polskiego

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nina Dobrev

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy