Reklama
Reklama

Lewandowska jest jedną z najbogatszych Polek, a tydzień pracy Mariny jest warty drogiej torebki. Ile zarabiają najsłynniejsze WAGs?

Partnerki sportowców interesują media i kibiców zawsze wtedy, kiedy piłkarzy czekają wielkie turnieje. Mistrzostwa Świata w Katarze potrwają do połowy grudnia, dlatego warto przyjrzeć się, kim są żony i dziewczyny graczy. Ile zarabiają Anna Lewandowska (34 l.), Marina Łuczenko-Szczęsna (33 l.), Paulina Piątek (27 l.) czy… Georgina Rodriguez (28 l.)?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest prawdziwą kobietą sukcesu! To najbardziej rozpoznawalna na świecie polska WAGs. Żona Roberta Lewandowskiego to marka sama w sobie. Od lat angażuje się w przedsięwzięcia z branży fitnessowo-lifestyle’owej. W sklepach i internecie można znaleźć ekożywność i dietę pudełkową sygnowaną jej imieniem, a także skorzystać z indywidualnego planu treningowego.

Aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, zwłaszcza Instagram, na którym zgromadziła prawie 4,5 mln obserwujących! Dzięki tak licznej społeczności Lewandowska często jest zapraszana do współprac reklamowych. Można pomyśleć, że czego Anna nie dotknie, zamienia się w złoto, ale jak sama mówi, nie jest alfą i omegą.

Reklama

"Moją mocną stroną jest marketing, rozwój produktów i inspirowanie ludzi. Natomiast nie jestem jakoś bardzo »excelowa«. Nie muszę. Umiejętność słuchania ludzi mądrzejszych od siebie jest w biznesie niezwykle ważna" - mówiła dla "Business Insidera".

W 2017 r. Lewandowska znalazła się w rankingu najbogatszych Polek. Jej zarobki szacowano na 2 mln zł rocznie, jednak od tamtego czasu minęło 5 lat, a w 2021 r. sama firma cateringowa przyniosła Lewandowskiej 40 mln netto przychodu...

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marinę szersza publiczność mogła poznać w serialu "39 i pół". Kobieta jest jednak przede wszystkim piosenkarką. Jej muzyczne zmagania można było obserwować m.in. w "Szansie na sukces". Marina od 2013 r. jest partnerką Wojciecha Szczęsnego (l. 32), który na co dzień gra w Juventusie. Ślub wzięli w 2016 r. Marina prężnie działa w social mediach.

Jej profil na Instagramie śledzi 750 tys. osób. Dzięki temu Szczęsna ma wiele współprac reklamowych, które zapewniają jej niemałe pieniądze. Użytkownicy TikToka w komentarzach wytykają  piosenkarce nadmierną rozrzutność. Trudno stwierdzić, ile Marina może zarabiać, jednak na jeden z niepochlebnych komentarzy odpisała, informując, że jej tydzień pracy jest wart torebki marki Hermes. Ten dodatek spędza sen z oczu niejednej fashionistce. Jego koszt to... nawet 100 tys. zł!

Paulina Piątek

Paulina Piątek od 2019 r. jest żoną Krzysztofa Piątka (27 l.). Ukochana piłkarza z wykształcenia jest prawniczką. Kobieta pracowała w swoim zawodzie, jednak kiedy Krzysztof został powołany do zagranicznego klubu, zrezygnowała ze swojej prawniczej drogi i wyprowadziła się razem z mężem.

Od 2019 r. prowadzi agencję public relations. Jak przystało na wzorową WAG, bardzo aktywnie prowadzi swoje konta na mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się swoimi wystawnymi stylizacjami, które bazują na ubraniach od najlepszych światowych projektantów.

Widać, że Paulina nie oszczędza także na dodatkach. Na Instagramie pokazuje, że w jej szafie można znaleźć co najmniej dwie torebki marki "Hermes".

Niestety, nie wiadomo ile Paulina może zarabiać, jednak media podają, że Krzysztof z samej gry w piłkę nożną może otrzymywać 2 mln euro rocznie.

Georgina Rodriguez 

Georgina Rodriguez to żona jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo (37 l.). Argentyńska piękność jest uważana za poważną businesswomen. Georgina i CR7 poznali się w butiku Gucci, w którym kobieta pracowała jako ekspedientka. Ich związek emocjonował wielu.

Historia modelki stała się bardzo interesująca dla fanów piłki nożnej, dlatego Netflix zdecydował się na stworzenie miniserialu "Jestem Georgina". W dokumencie modelka opowiada o blaskach i cieniach swojego życia oraz pokazuje się z innej strony niż z tej typowej dla okładek ekskluzywnych magazynów.

Nigdzie nie znajdziemy informacji nt. gaży, jaką Meksykanka otrzymała za serial Netflixa. Produkcja zdecydowała o wypuszczeniu 2. sezonu programu.

To nie jedyne źródło dochodów Georginy. Modelka wspólnie z Ronaldo otworzyła klinikę transplantacji włosów w Hiszpanii. W wywiadzie dla "Forbesa" kobieta opowiedziała o swoim życiu zawodowym:

"Zawsze jestem na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i jestem bardzo zadowolona z pracy, którą wykonuję, ponieważ jest to jeden z najbardziej dochodowych biznesów, jakie mam" - powiedziała.

O dochodach nie chciała jednak rozmawiać, ponieważ uznała, że... nie będzie dzieliła się tym, ile milionów ma na koncie. Cóż, rzeczywiście - nie każdego stać na prywatny odrzutowiec.

Zobacz też:

Katar 2022: Anna Lewandowska w ogniu krytyki!

Katar 2022: Oto najseksowniejsze partnerki polskich piłkarzy

Żona Krzysztofa Piątka mocno emocjonuje się meczami


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy