Reklama
Reklama

Te zagraniczne gwiazdy rozwiodły się w 2022 roku. Nie zobaczymy ich już razem

Niestety, nic nie trwa wiecznie, nawet miłość pomiędzy Jasonem Momoą (43 l.) a Lisą Bonet (55 l.), którzy wydawali się tworzyć jeden z najbardziej idealnych związków w Hollywood. Para na początku roku ogłosiła, że się rozwodzi. Jednak nie tylko oni postanowili się rozstać w 2022 roku. Kto jeszcze dołączył do tego grona?

Rozstania nigdy nie są łatwe. Każdego roku obserwujemy łamiące serca rozstania celebrytów i w tym roku nie było inaczej - wiele par, którym kibicowaliśmy, postanowiło zakończyć związek.

Jason Momoa i Lisa Bonet zszokowali fanów swoim rozstaniem


Na początku 2022 roku dowiedzieliśmy się o tym, że pięcioletnie małżeństwo Jasona (znanego z serialu "Gra o tron" oraz filmu "Aquaman") i Lisy przechodzi do historii. Aktorzy byli ze sobą 16 lat. Para postanowiła wydać wspólne oświadczenie, które opublikowała na Instagramie. Mogliśmy w nim przeczytać:

Reklama

- Czujemy presję zmian charakterystyczną dla tych czasów transformacji. Rozpoczyna się rewolucja, także w naszej rodzinie. Dzielimy się wiadomością, że rozstajemy się jako małżeństwo. Miłość między nami trwa i rozwija się w sposób, w jaki chce być poznana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem, by być tym, kim uczymy się stawać.

Powód rozstania? Niektórzy sądzą, że nabierająca tempa kariera Jasona nie odpowiadała Lisie, która prowadzi spokojne życie w Los Angeles. Chociaż Momoa przez cały czas dawał swojej wybrance wiele dowodów miłości, jak np. odrestaurowanie starego Mustanga, który był ulubionym samochodem aktorki w młodości, to prawdopodobnie zbyt częste wyjazdy na plan filmowy sprawiły, że małżonkowie zaczęli się od siebie oddalać.

Gwiazdy poznały się w 2005 roku w jednym z nowojorskich klubów jazzowych przez wspólnego przyjaciela. Para ma razem dwójkę dzieci: Lolę (ur. 2007) oraz syna Nakoa-Wolfa (ur. 2008). 

Paul Wesley rozwiódł się po raz drugi


Paul Wesley znany przede wszystkim z roli Stefana z "Pamiętników wampirów" rozstał się ze swoją o 11 lat młodszą partnerką, Ines de Ramon. W 2018 roku aktor został zauważony przez paparazzi w towarzystwie atrakcyjnej brunetki. Okazało się, że Ines de Ramon jest związana z branżą jubilerską i pracowała w sprzedaży biżuterii marki Anita Ko Jewelry. Tego samego roku para zadebiutowała w mediach społecznościowych, gdy Wesley wrzucił ich wspólne zdjęcie na Instagrama. Oprócz nich na fotografii można zobaczyć Ninę Dobrev oraz Jessicę Szohr. 


Na ślub pary nie trzeba było długo czekać, ponieważ siedem miesięcy później na serdecznym palcu aktora spoczywała już obrączka. Zakochani nie skomentowali plotek o sekretnym ślubie, jednak spekulacje potwierdziła Nina Dobrev w podcaście w 2019 roku. Zdradziła również, że początkowo nie dogadywała się z Paulem na planie serialu, ale później stali się najlepszymi przyjaciółmi. 

- Spędzamy dużo czasu. Jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Uwielbiam jego żonę. To takie zabawne, jak czas zmienia wszystko, ponieważ nigdy nie myślałam, że będzie jednym z moich najlepszych przyjaciół - powiedziała Nina Dobrev.

Niestety, drugie małżeństwo Wesleya również nie przetrwało próby czasu. W 2022 roku przedstawiciel pary wyjawił, że się rozstali i od kilku miesięcy mieszkają osobno. Dodatkowo padły słowa: 

- Decyzja o separacji jest obopólna i zapadła pięć miesięcy temu. W tej chwili proszą o prywatność. 

Miejmy nadzieje, że następne małżeństwo aktora będzie trwało do grobowej deski. Jak to mówią, do trzech razy sztuka!

Tish Cyrus i Billy Ray Cyrus rozwiedli się po 30 latach małżeństwa

Rodzice Miley Cyrus pobrali się w 1994 roku i przez niemal 30 lat tworzyli, wydawałoby się, szczęśliwy związek. O kryzysie w ich związku plotkowano już od jakiegoś czasu. Oliwy do ognia dolał fakt, że Tish Cyrus na swoim Instagramie opublikowała świąteczne zdjęcie, na którym brakowało jej męża, Billy’ego. 


Ostatni raz pokazali się publicznie ponad dwa lata temu... Co więcej, małżonkowie już dwukrotnie próbowali zakończyć swoje małżeństwo. Pierwszy raz w 2010 roku, wtedy Billy wniósł pozew rozwodowy. Podobna sytuacja miała miejsce w 2013 roku. Najwyraźniej tego kryzysu w związku nie byli w stanie przezwyciężyć i tym razem oficjalnie zakończyli swoje małżeństwo. Tish Cyrus złożyła pozew rozwodowy i jako przyczynę podała "różnice nie do pogodzenia". Wyszło również na jaw, że od dwóch lat nie mieszka z mężem. Byli małżonkowie wydali oficjalne oświadczenie:

- Po trzydziestu latach, piątce wspaniałych dzieci i życiu pełnym wspomnień, zdecydowaliśmy się pójść własnymi ścieżkami - bez smutku, ale z miłością w naszych sercach. Dorośliśmy razem, wychowaliśmy rodzinę, z której możemy być bardzo dumni, a teraz czas pójść własnymi ścieżkami.

Billy Ray Cyrus był już związany z inną kobietą, zanim się rozwiódł. W listopadzie 2022 roku wyszło na jaw, że zaręczył się z młodszą o 27-lat kobietą posługującą się pseudonimem "firerose".

Zobacz też:

Rihanna, Lima, Hyży i Gessler: najlepsze i najodważniejsze ciążowe stylizacje gwiazd! Odsłonięte brzuchy podbiły czerwone dywany!


Te polskie gwiazdy odeszły od nas w 2022 roku! Za kim będziemy tęsknić najbardziej?

Polskie gwiazdy, które się rozwiodły w 2022 roku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jason Momoa | Lisa Bonet | Paul Wesley | Billy Ray Cyrus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy