Robert Górski, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju, przez 48 lat szukał okazji i powodu, by się ożenić. Jednak wciąż się jakoś nie składało. Zanim poznał swoją obecną żonę, przeżył dwa poważne związki.
Robert Górski ma syna z poprzedniego związku
Robert Górski, twórca kultowego serialu "Ucho prezesa", po raz pierwszy w życiu wstąpił w związek małżeński mając 48 lat. Nie, żeby nie chciał wcześniej, tylko po prostu jakoś nie miał okazji. Jak rozważał nie do końca poważnie w wywiadach:
"Ciągle jestem w trasie, więc miło jest wrócić do takiego pewnego, stałego miejsca na ziemi, które tworzy dom i rodzina. Obserwuję to po moich znajomych, którzy mają kłopoty w domu…"
Z pierwszą partnerką dochowali się jednak wspólnego syna.
Robert Górski długo szukał tej jedynej
Urodzony w 2004 roku Antoni w wieku zaledwie kilku miesięcy zadebiutował w "Tygodniku Moralnego Niepokoju", jednak nie doczekał się ślubu rodziców. Jak tłumaczył Górski w rozmowie z "Rewią":
"Kasia jest po jednym małżeństwie, wiec poznała smak stania przed ołtarzem, a do tego nie ma już powrotu. Kiedyś bardzo nalegałem, żebyśmy się pobrali. Potem uznaliśmy, że bez względu na to, czy się pobierzemy czynie, to jak będziemy chcieli być ze sobą to będziemy".
Komik poślubił dopiero Monikę Sobień.
Robert Górski pokazał zdjęcie z synem
W lutym 2019 roku na świat przyszła córeczka pary. Zachwycony tata kupił luksusowy apartament w Warszawie i oświadczył się swojej ukochanej. We wrześniu tego samego roku Robert Górski i Monika Sobień powiedzieli sobie "tak".
Górski, chociaż nie ukrywa, że mała Malina jest jego oczkiem w głowie, dba także o relacje ze starszym synem. Chociaż krótko po jego narodzinach, dumny tata zatroszczył się o medialny debiut pierworodnego, Antoni Górski nie sprawia wrażenia, jakby chciał pójść w ślady sławnego taty. Być może wystarczy mu fizyczne podobieństwo.
Gdy satryryk zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie z synem, wszyscy głównie na to zwrócili uwagę. Pod fotografią pojawiły się wpisy:
- "Uśmiech nie do podrobienia"
- "Podobni jesteście"
Zobacz też:
Dom w Hiszpanii to nie była prosta decyzja. Teraz Górscy odcinają kupony
Potwierdziły się doniesienia w sprawie małżeństwa Górskiego. Żona powiedziała "dość"
Na kabaretach zarobił krocie. Tak mieszka Robert Górski. Tylko pozazdrościć








