Florence Pugh (26 l.) zachwyciła fotoreporterów bogatą kreacją od Valentino podczas festiwalu filmowego w Wenecji. Uwagę wszystkich zwróciły jej oryginalne buty z piórami na wysokości kostek. "Czułam się silna. Dumna. Seksowna" - napisała gwiazda.

Florence Pugh zachwyciła kreacją na festiwalu w Wenecji

Na festiwalu filmowym w Wenecji odbył się właśnie premierowy pokaz filmu "Nie martw się, kochanie" ("Don't Worry Darling") w reżyserii Olivii Wilde. W rolach głównych wystąpili Florence Pugh oraz Harry Styles.

Gra tej dwójki została doceniona przez publiczność, a produkcja otrzymała owacje na stojąco. W pewnym momencie jednak Pugh opuściła salę, odwracając się do reżyserki plecami. W sieci pojawiły się plotki, że kobiety pokłóciły się ze sobą na planie...

Atmosferę podgrzewał również fakt, że chociaż Harry Styles i Olivia Wilde są w związku, to nie chcieli pozować ze sobą na czerwonym dywanie.

Florence Pugh zachwyciła kreacją na festiwalu filmowym w Wenecji

Florence Pugh na wieczornej premierze w Wenecji zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji od Valentino. Jej zdaniem czerwony dywan "wymagał takiej ekstrawagancji", jak napisała w poście na Instagramie.

Czułam się silna. Dumna. Seksowna. I olśniewająca - gratis! Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad tym, aby każdy cekin został wszyty we właściwe miejsce
podsumowała gwiazda.

Aktorka zamiatała podłogę tiulową peleryną z biufiastymi rękawami wyszywaną cekinami i połączoną z dopasowanymi szortami z wysokim stanem oraz gorsetem, ale to jej kokardy z piórami na kostkach zrobiły największe wrażenie.

"Nie martw się, kochanie" trafi do polskich kin już 23 września.

Zobacz też:

Gwiazdy na 79. festiwalu filmowym w Wenecji. Julianne Moore błyszczała najjaśniej ze wszystkich

Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie w Wenecji

Britney Spears odpowiada na zarzuty syna: "Podważasz moje zachowanie tak, jak robiła to cała moja rodzina"

Florence Pugh na festiwalu filmowym w Wenecji
Florence Pugh
Florence Pugh na premierze filmu "Nie martw się, kochanie"
Florence Pugh

Twoja przeglądarka nie obsługuje standardu HTML5 dla video

Ewa Minge zdradziła, gdzie poznała Paris Hilton!