Niebawem rodzina Tajnerów się powiększy. Apoloniusz Tajner (65 l.) i jego sporo młodsza ukochana zostaną rodzicami. Czy tak wspaniałe wydarzenia zmienią coś między Dominiką Tajner (40 l.) a Michałem Wiśniewskim (46 l.)?

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Nie stygną emocje w domu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Po 7 latach swojego czwartego już małżeństwa, piosenkarz, ku osłupieniu żony, złożył pozew rozwodowy. I chociaż twardo trzyma się swojego postanowienia, ostatnie wydarzenia w rodzinie być może będą miały znaczący wpływ na zmianę jego decyzji.

Niewykluczone też, że główną rolę odegra tu teść piosenkarza Apoloniusz Tajner... To właśnie tata Dominiki, były trener skoczków narciarskich i prezes PZN, oświadczył im kilka dni temu, że zostanie... ojcem! Jego partnerka Izabela Podolec (29 l.), z którą związany jest od 8 lat, spodziewa się dziecka. Maleństwo przyjdzie na świat latem.

Apoloniusz ma już dzieci - oprócz córki Dominiki także syna Tomisława (36 l.), skoczka narciarskiego. Ma również wnuki: Maksymiliana (13 l.), syna Dominiki z pierwszego małżeństwa i Sarę (13 l.), córkę Tomisława.

Radosna nowina na pewno poprawiła nastrój całej rodzinie, na którą spadł ostatnio spory cios. To, co się obecnie dzieje w życiu ukochanej córki Dominiki, bardzo przygnębia jej ojca. Ból jest tym większy, że pan Apoloniusz obdarzył kiedyś zaufaniem Michała Wiśniewskiego. Wierzył, że ten nie skrzywdzi jego córki. Osobiście prowadził ją do ołtarza!

Dla piosenkarza wiele znaczył gest teścia, którego szanował i podziwiał. Stał się dla niego wzorem ojca, którego mu w życiu brakowało. Przez lata starał się nie zawieść jego zaufania. Mieli za sobą wiele szczerych, męskich rozmów.

Niestety, Michał obrócił w pył to, co udało im się zbudować... Czy pan Apoloniusz zechce przemówić raz jeszcze Michałowi do słuchu? A może dziecko uleczy tę trudną sytuację i odwróci złą kartę?

Zobacz również:
Michał Wiśniewski w żoną Dominiką
Apoloniusz Tajner z Izabelą

***

Zobacz więcej materiałów:

Twoja przeglądarka nie obsługuje standardu HTML5 dla video

Dominika Tajner komentuje rozwód z Michałem Wiśniewskim: Chcę, żeby był z klasą