Rozstanie z byłą wokalistką nie było ładne. Cała sytuacja nie jest miła ani dla Michała Wiśniewskiego, ani dla Agaty Buczkowskiej.

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski w Ich Troje

Anna Świątczak (43 l., sprawdź!), trzecia żona Michała Wiśniewskiego (47 l.) i matka dwójki ich córek, po kilku latach przerwy wróciła do Ich Troje (posłuchaj!).

Z grupą śpiewała w latach 2003-2010 i nagrała z nią trzy albumy.

Już na początku tego roku Wiśniewski zapowiadał zmiany w zespole, ale nikt nie sądził, że będą one tak radykalne. Szczególnie że od trzech lat wokalistką zespołu była młoda i niezwykle obiecująca Agata Buczkowska (21 l., zobacz!).

Jeszcze niedawno wydawało się, że wywiązuje się ze swojej roli znakomicie. Zresztą sama starała się nie komentować słów Michała Wiśniewskiego dotyczących zmian w składzie zespołu.

Do czasu... Dzisiaj Agata Buczkowska nie kryje rozżalenia. Mówi, że próbowano na niej wymóc zmianę kontraktu z Ich Troje, na jej niekorzyść.

Zagrożono jej nawet karami w wysokości pół miliona złotych. Mimo tego zamieszania nie chce zrezygnować ze śpiewania, choć zdecydowanie już nie pod szyldem Ich Troje.

Zobacz również:
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska w 2017 r.
Michał Wiśniewski i Ania Świątczak

***
Zobacz więcej materiałów wideo: