Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Życiowa szansa Grażyny Szapołowskiej! Zagości na królewskim dworze?

Długo niewidziana Grażyna Szapołowska (63 l.) ma możliwość znów zaistnieć w świecie filmu. Przez wiele lat aktorka nie przebierała w propozycjach ról. Teraz dostała szansę od TVP i niedługo zobaczymy ją w nowej produkcji!

Ikona polskiego kina ostatnio nie miała najlepszego czasu w swoim życiu. Mocno sprzeczała się z producentem jej pierwszej płyty "Kochaj mnie", a do tego stała się ofiarą kradzieży perłowego Lexusa, którego była właścicielką. Być może właśnie nastały lepsze dni dla Pani Grażyny i będzie mogła zarobić na nowy samochód. 

Reklama

Po sześciu latach nieobecności w świecie filmu, Szapołowska zagra w produkcji historycznej o Jagiellonach "Korona Królowej". Prace nad serialem już ruszyły, co potwierdza sam prezes TVP Jacek Kurski (51 l.). Zaznacza, że serial będzie można zobaczyć prawdopodobnie już od września.

Kurski zapowiedział, że serial może być czarnym koniem TVP i zachwalał gorąco nowy program na łamach magazynu "Fakt":

"Ten kostiumowy serial jest już na etapie produkcji. Będzie zrobiony z rozmachem i pokaże wielką potęgę polskiej historii" - Kurski zakończył swoją wypowiedź patriotycznym akcentem.  

Przypomnijmy, że Grażyna Szapołowska ostatnią swoją rolę grała w serialu "Rezydencja" w 2011 roku. Co prawda nie było to tak dawno temu jak czasy panowania Jagiellonów, ale aktorka mogła wyjść z wprawy. Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak poradzi sobie w nowej roli. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska | Jacek Kurski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje