Reklama

Reklama

Reklama

Życie Władimira Putina wisi na włosku?! Brytyjski ekspert ds. bezpieczeństwa wyjawił szokujący plan rosyjskich oficerów

Władimir Putin (69 l.) dokonując zbrojnej napaści na Ukrainę, ściągnął na siebie wzrok niemalże całego świata. W mediach coraz częściej pojawiają się informacje, że prezydent Federacji Rosyjskiej jest ciężko chory i nie zostało już mu wiele czasu. Teraz brytyjski ekspert ds. bezpieczeństwa wyjawił brutalny plan rosyjskich oficerów...

Władimir Putin, atakując Ukrainę 24 lutego, na zawsze zmienił oblicze Europy. Rosyjski przywódca planował przeprowadzić błyskawiczną "operację wojskową", jak w Rosji nazywana jest wojna, z błyskawicznym zajęciem Kijowa i zainstalowaniem w nim władz marionetkowych.

Silne morale Ukraińców, przestarzały sprzęt Rosjan i słabo wyszkolona armia sprawiły jednak, że plan ten się nie powiódł. Nasi wschodni sąsiedzi od ponad 3 miesięcy bronią swojej niepodległości i odpierają barbarzyńskie ataki Rosjan.

Reklama

Władimir Putin: Nie milkną plotki o pogarszającym się zdrowiu despoty

Coraz częściej mówi się również o niezadowoleniu wśród elit i oficerów Putina, w których oczach powoli traci autorytet. Nie pomagają również doniesienia o pogarszającej kondycji zdrowotnej dyktatora. Teraz przywódca Rosji nie jawi się już jako niezniszczalny i silny.

Nie milkną również plotki o pogarszającej się kondycji zdrowotnej prezydenta. Eksperci utrzymują, że prezydent jest ciężko chory, inni zaś dodają, że wręcz umierający, bo wykańcza go rak. Inne źródła podają jednak, że wykańcza go Parkinson i postępująca demencja.

Kreml, a niedawno nawet i Ławrow dementują wszelkie doniesienia o kiepskim stanie zdrowia przywódcy, ale niektórzy są już przekonani, ze w tych plotkach musi być ziarnko prawdy.

Władimir Putin: Życie prezydenta jest w niebezpieczeństwie?

Dr Robert Thornton, profesor studiów nad konfliktami i bezpieczeństwem w King's College London powiedział, że rosyjscy generałowie powoli tracą już cierpliwość.

Badacz nie ukrywa, że teraz widmo zamachu na Putina jest dużo bardziej realne, niż kiedykolwiek. Thornton twierdzi bowiem, że niewielka grupa wysokich rangą oficerów może zbuntować się przeciwko Putinowi i zagrozić mu, że albo żegna się z władzą, albo z życiem.

Jakiś czas temu przechwycono również rozmowy pomiędzy jednym wojskowym a lekarzem, którzy mieli naśmiewać się z Putina i skwitować całą "operację" słowami, że jedyne, co pozostało to "pójść z widłami na Kreml". Nie da się więc ukryć, że nastroje robią się coraz gorętsze...

Zobacz również:

Księżna Kate i książę William nie pojawili się na urodzinach córki Sussexów. Mieli inne plany...

Bronisław Komorowski świętuje 70. urodziny! Zaskakujące, jak dzisiaj żyje były prezydent...

Zenon Martyniuk: Wiadomo, ile zarabia "król disco polo". Tyle bierze za jeden koncert...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też może

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin

Reklama

Reklama

Reklama