Reklama
Reklama

Księżna Kate i książę William nie pojawili się na urodzinach córki Sussexów. Mieli inne plany...

Meghan Markle (40 l.) i książę Harry (37 l.) przylecieli do Londynu na obchody Platynowego Jubileuszy królowej Elżbiety II. Ich pojawienie się na Wyspach wywołało sporą sensację, bo od czasu głośnego odejścia z rodziny królewskiej, ukochana księcia ani razu nie pojawiła się w rodzinnych stronach męża. Teraz para świętuje 1. urodziny swojej córeczki Lilibet, jednakże na uroczystości zabrakło pewnych ważnych gości...

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na piątkowych uroczystościach związanych ze świętowaniem 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Para zaszczyciła swoją obecnością w katedrze św. Pawła i... została wybuczana przez tłum Brytyjczyków.

Kilka lat temu para postanowiła zrezygnować z pełnienia obowiązków rodziny królewskiej, spakować manatki i wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Sussexowie deklarowali, że potrzebują spokoju, jednakże szybko okazało się, że widocznie nie obejmował on głośnego wywiadu z Oprah Winfrey.

Reklama

To właśnie wtedy Meghan i Harry obsmarowali niemalże wszystkich członków rodziny królewskiej. Po czasie okazało się, że niektóre smutki małżonki księcia zostały nieco podkręcone i mijały się z prawdą. Sensacyjne wyznania zraziły jednak poddanych monarchini do amerykańskiej aktorki.

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na jubileuszu królowej

Para postanowiła jednak pojawić się na jubileuszu królowej. Obecność Sussexów została jednak ograniczona. Zakochani nie pokazali się podczas parady wojskowej Trooping The Colour i nie wyszli na słynny balkon w pałacu Buckingham.

Amerykańska telewizja Fox News pokazała nawet, że obecność Sussexów nie zrobiła wrażenie na tłumie zebranym przed katedrą. Publiczność wygwizdała i wybuczała Meghan i Harry’ego, dając dowód, że nie są zbyt mile widzianymi gośćmi.

Królowa Elżbieta II w końcu spotkała się z prawnuczką Lilibet

Dzisiejsze obchody jubileuszu królowej Elżbiety II mają prywatny charakter. Królowa odwołała nawet swoją obecność na Epsom Derby, co sprawiło, że eksperci zgodnie stwierdzili, że Elżbieta II w końcu miała okazję poznać swoją prawnuczkę Lilibet.

Jeden z zagranicznych portali poinformował, że Sussexowie wraz z dziećmi spotkali się dzisiaj z królową Elżbietą II. Zorganizowano także oficjalne przyjęcie urodzinowe dla dziewczynki, która dzisiaj kończy roczek! Okazuje się jednak, że na imprezie nie pojawi się książę William i księżna Kate.

Para wybrała się bowiem do zamku Cardiff w Walii, gdzie spotkali się z artystami, którzy wezmą udział w wieczornym koncercie organizowanym na cześć królowej Elżbiety II. Kate i William pamiętali jednak o urodzinach i złożyli małej Lilibet życzenia za pośrednictwem Twittera...

Miły gest?

Zobaczcie również:

Lara Gessler wyjawiła powód rozstania z mężem! "Wspaniały człowiek, ale nie na mój temperament"

Bronisław Komorowski świętuje 70. urodziny! Zaskakujące, jak dzisiaj żyje były prezydent...

Zenon Martyniuk: Wiadomo, ile zarabia "król disco polo". Tyle bierze za jeden koncert...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też może


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy