Reklama

Reklama

Reklama

Zenon Martyniuk: Wiadomo, ile zarabia "król disco polo". Tyle bierze za jeden koncert...

Zenon Martyniuk (52 l.) od wielu lat obecny jest w show-biznesie. Nie da się ukryć, że wokalista zespołu Akcent jest jedną z najpopularniejszych gwiazd disco polo w Polsce. Okazuje się, że za występ popularnej grupy i "króla disco polo" trzeba trochę zapłacić...

Zenon Martyniuk wraz z Mariuszem Anikiejem w 1989 roku założyli zespół Akcent i zrobili oszałamiającą karierę. Trudno bowiem odnaleźć kogoś, kto nie znałby chociaż jednego przeboju tej popularnej formacji.

Publiczność miała okazję bliżej poznać Martyniuka, gdy prezesem TVP został Jacek Kurski. Prezes TVP publicznie deklarował, że nie ma piękniejszej piosenki niż "Taką cię wyśniłem" (posłuchaj!). Nie pozostało już nic innego, jak oglądać Zenka niemal na wszystkich festiwalach, organizowanych przez publicznego nadawcę.

Reklama

Hity Zenka znają nawet ci, którzy głośno deklarują, że disco polo leży daleko poza ich listami przebojów. Piosenkarz wylansował m.in. "Przez twe oczy zielone", czy "Królową nocy". "Król disco polo" stał się tak popularny, że nakręcono o nim nawet film biograficzny "Zenek".

Mimo że produkcja nie odniosła tak spektakularnego sukcesu, jak się spodziewano, to Martyniuk znów powrócił na pierwsze strony portali. Piosenkarz uznawany jest za czołowego przedstawiciela nurtu discopolowo-cygańskiego w Polsce.

Zenon Martyniuk nie ma spokoju w życiu prywatnym...

Głośno było również o jego życiu prywatnym. Jakiś czas temu portale plotkarskie rozpisywały się o kłopotach w małżeństwie Martyniuków. Zenon stanowczo jednak zdementował te plotki, przekonując, że jest z czasów, w których się "naprawia, a nie wyrzuca".

Sporo zamieszania narobił również syn Zenka, Daniel, który wielokrotnie wikłał się w skandale i problemy z prawem. Syn gwiazdora wielokrotnie zapewniał, że chce się zmienić, jednakże większość prób naprawy wizerunku prędzej, czy później - kończyło się jeszcze większą katastrofą.

Zenon Martyniuk nie może jednak narzekać na brak propozycji zawodowych. Rodzinne skandale nie odstraszają jego wiernych fanów, do których szczególnie przemawia disco polo. Jakiś czas temu gwiazdor, idąc z duchem czasu i modą w show-biznesie sprawił sobie nawet nowe zęby.

Słynący z dość nieśmiałego uśmiechu piosenkarz, z dumą prezentuje teraz swoje białe uzębienie. Jakiś czas temu Martyniukowie olśnili na ściance. Nie dość, że Zenek zaprezentował nowy uśmiech, to nie można było oderwać wzroku od Danuty, która zgubiła kilka nadprogramowych kilogramów i pozowała dumnie do zdjęć.

Wiadomo, ile kosztuje koncert Zenona Martyniuka!

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, za występ Martyniuka trzeba zapłacić niemałe pieniądze. "Plejada", powołując się na informacje Agencji Artystycznej "Luxart", podała, że za występ "króla disco polo" i grupy Akcent trzeba liczyć około 33 tysiące złotych.

W zestawieniu portalu Zenek jest na podium, bo więcej za koncert trzeba wyłożyć jedynie na Sławomira. Gwiazdor znany przede wszystkim z "Miłości w Zakopanem" publikę oczaruje za ok. 38 tys. złotych.

Spodziewaliście się takich kwot?

Zobaczcie również:

Lara Gessler wyjawiła powód rozstania z mężem! "Wspaniały człowiek, ale nie na mój temperament"

Bronisław Komorowski świętuje 70. urodziny! Zaskakujące, jak dzisiaj żyje były prezydent...

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też może

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | akcent

Reklama

Reklama

Reklama