Reklama
Reklama

Lara Gessler wyjawiła powód rozstania z byłym mężem! "Wspaniały człowiek, ale nie na mój temperament"

Lara Gessler (32 l.) obecnie jest w szczęśliwym małżeństwie z Piotrem Szelągiem. Para kilka miesięcy temu powiedziała sobie "tak" podczas bajkowej ceremonii w Zakopanem. Restauratorka w 2017 przysięgała już jednak miłość niejakiemu Pawłowi Ruczowi. Jednakże ich małżeństwo przetrwało niespełna dwa lata. Dopiero teraz Lara wyjawiła, dlaczego im nie wyszło...

Lara Gessler pod koniec zeszłego roku powiedziała "tak" ukochanemu Piotrowi Szelągowi, z którym doczekała się córeczki Neny. Tuż przed narodzinami dziewczynki para wzięła "szybki ślub", a w grudniu postanowili świętować z pompą!

Drugie wesele Gessler i Szeląga, a także odnowienie przysięgi małżeństwie miało miejsce w Zakopanem, a przyjęcie odbyło się w Nosalowym Dworze. Najhuczniejsze okazały się jednak poprawiny. Lara wraz z mężem zaprosili sławnych przyjaciół do ekskluzywnego hotelu w Zakopanem i świętowali w rytmie lat 80.

Reklama

Goście poprzebierali się w kolorowe stroje i bawili się w śnieżnej scenerii, sącząc drinki i rozpalając ognisko. Na imprezie nie zabrakło m.in. Piotra Czaykowskiego, Natalii Klimas, Roberta Kupisza, czy Kasi Sokołowskiej.

Lara Gessler w końcu wyjawiła powody rozstania z pierwszym mężem

Kilka lat temu Lara także świętowała swoje zamążpójście. Wówczas wybrankiem córki Magdy Gessler był Paweł Rucz. Początkowo para deklarowała wielką miłość, udali się nawet w piękną podróż poślubną, jednak jak niedawno wyjawiła Lara - tak naprawdę nie układało im się zbyt dobrze.

Lara udzieliła wywiadu dla podcastu "Tak mamy" Ofeminin, podczas którego wyjawiła, dlaczego pierwsze małżeństwo się nie udało. Stwierdziła, że już dwa tygodnie po ślubie wiedziała, że popełniła błąd. Zabrakło ognia.

Gessler nie ukrywa, że były mąż był niezwykle dobrym człowiekiem i to właśnie ta serdeczność ją w nim ujęła. Para nie dopasowała się jednak temperamentami...

Lara Gessler: "W pewnym momencie zrobiliśmy się rodzeństwem"

Mimo że relacja była niezwykle udana "pod kątem seksualnym", to Lara wyjawiła, że weszli ze sobą w zbyt przyjacielskie relacje.

Wszystko wskazuje na to, że z obecnym mężem Piotrem Szelągiem, Lara dogaduje się idealnie, bo para spodziewa się właśnie drugiego dziecka. Nie da się więc ukryć, że tym razem ten żar i ognisty temperament chyba się pojawił...

Zobaczcie również:

Nie żyje była żona księcia Kataru, Kasia Gallanio. Od lat walczyła z nim o opiekę nad dziećmi

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Będzie przypominać "oranie pola"

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy