Reklama
Reklama

Żona Wiesława Nowobilskiego odeszła z pracy. Wszystko przez "Taniec z gwiazdami"

Wiesław Nowobilski (53 l.) od lat tworzy zgrane małżeństwo z Barbarą. Ukochana kierownika budowy zawsze stara się być blisko męża. Również podczas występów i przygotowań do programu "Taniec z Gwiazdami" małżonkowie byli niemalże nierozłączni. Gwiazdor programu "Nasz nowy dom" zdradził, że jego żona zrezygnowała nawet dla niego z pracy!

Wiesław Nowobilski rozpoznawalność zyskał za sprawą programu "Nasz nowy dom", ale prawdziwa popularność przyszła dzięki występom w 13. edycji tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" emitowanego na antenie Polsatu. W formacie przedstawiciel ekipy remontowej dał się poznać jako osoba niezwykle przyjacielska, sympatyczna i skromna. Nic więc dziwnego, że Wiesław doczekał się grona oddanych fanów, którzy śledzili jego poczynania na parkiecie.

Reklama

Za sprawą ich głosów kierownik budowy dotarł do półfinału i zajął wysokie, trzecie miejsce. W tanecznych zmaganiach kibicowali mu nie tylko fani, ale również ukochana żona. Jak się okazuje, pani Barbara wiele poświęciła, by być blisko męża i towarzyszyć mu na treningach do programu, a przez "Taniec z Gwiazdami" zrezygnowała nawet z pracy!

Żona Wiesława Nowobilskiego odeszła z pracy. Wszystko przez "Taniec z gwiazdami"

Wiesław i Barbara Nowobilscy od ponad 30 lat tworzą zgodne małżeństwo. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1991 roku i od tego czasu są niemalże nierozłączni. Zakochani doczekali się syna Kacpra, który jest ich oczkiem w głowie. Cała rodzina Nowobilskich bardzo się wspiera, czego przykładem była obecność pani Barbary na trybunach podczas występów jej męża w "Tańcu z Gwiazdami".

W czasie gdy Wiesław przygotowywał układy choreograficzne wraz z Janją Lesar, jego żona była tuż obok niego, dbała o jego komfort psychiczny i przygotowywała posiłki.

Mężczyzna podkreślił, że żona sama zdecydowała o odejściu z pracy: "To była jej decyzja, chociaż konsultowała to ze mną. Chciała być ze mną, chciała mnie wspierać" - dodał w tej samej rozmowie. 

Jak się okazuje, pani Barbara ma w planach powrót do obowiązków zawodowych. Również Nowobilski jest gotów do kręcenia kolejnych odcinków programu "Nasz nowy dom": "Żona będzie wracać do pracy. Nie wiem, czy do tej samej, czy do innej, ale na pewno chce wrócić. A ja wracam do swojej. W listopadzie zaczyna się nowy sezon, nagrywamy nowe odcinki programu "Nasz nowy dom" i serdecznie zapraszamy".

Wiesław Nowobilski zdradził sekret udanego związku

A jeśli jesteście ciekawi, jaki jest sekret udanego małżeństwa Nowobilskich, to bez obaw kierownik budowy z "Naszego nowego domu" zdradził również tę informację. Jak się okazuje, najlepiej na wspólne pożycie działają... częste przerwy w widywaniu się nawzajem:

"Często wyjeżdżam. Jak wracam po kilku dniach czy po dwóch tygodniach, to jesteśmy jak młode małżeństwo. Jak widzimy, że są jakieś zgrzyty, to wyjeżdżam i nie mamy czasu na tę kłótnię" - wyjawił.

Wszystkie taneczne występy Wiesława Nowobilskiego możecie obejrzeć na POLSAT GO! Zapraszamy!

Zobacz też:

Wiesław Nowobilski wyznaje po odpadnięciu z TzG: "Nie czuję rozgoryczenia"

Osobista tragedia budowniczego z "Nasz nowy dom". Mówi, jak doszło do wypadku

Odpadli na ostatniej prostej. Jurorzy nie mogli uwierzyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiesław Nowobilski | "Taniec z gwiazdami" | "Nasz nowy dom" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy