Reklama
Reklama

Żona Rutkowskiego też nie lubi Pavlović? Padły mocne słowa

Pierwszy odcinek tanecznego programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" już za nami. Jak się można było spodziewać, wzbudził on ogromne emocje wśród widzów. Jednym z głównych tematów poruszanych przez fanów show był konflikt między Krzysztofem Rutkowskim a Iwoną Pavlović. Okazuje się, że jurorki nie lubi również żona znanego detektywa.

Maja Rutkowski to żona najbardziej znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Kobieta współpracuje także ze swoim ukochanym w biurze detektywistycznym, które razem prowadzą. Po pierwszym odcinku "TzG" Maja postanowiła wypowiedzieć się na temat niskiej oceny, którą przyznała jej mężowi Iwona Pavlović. Nie przebierała w słowach.

Reklama

Żona Krzysztofa Rutkowskiego ostro o Iwonie Pavlović

Udział Krzysztofa Rutkowskiego w "TzG" od samego początku budził ogromne kontrowersje. Celebryta wraz ze swoją taneczną przewodniczką Sylwią Madeńską w pierwszym odcinku show zaprezentowali salsę. Niestety nie wszystkim ich układ choreograficzny przypadł do gustu. Najbardziej srogą jurorką okazała się Iwona Pavlović, ponieważ przyznała im tylko jeden punkt, a także nie szczędziła ostrych słów krytyki.

Na pomoc Rutkowskiemu postanowiła ruszyć jego ukochana żona. Maja w rozmowie z dziennikarzami portalu fakt.pl wyjawiła, że według niej Iwona była złośliwa i nie oceniła tańca Krzysztofa obiektywnie.

"Ona nie była surowa, ona była złośliwa. Ta złość z niej wypłynęła..." - wyjawiła Maja.

To nie koniec wywiadów Mai Rutkowski. Kobieta w rozmowie z portalem plotek.pl postanowiła przytoczyć głośną aferę z Wojtkiem z Zanzibaru. Okazuje się, że biuro Mai i Krzysztofa śledzi sprawę i uważa, że niechęć Iwony do znanego detektywna podyktowana jest właśnie tą aferą.

"Nie będzie zgodności jajników, ponieważ pani Iwona jeździła na Zanzibar, a my mamy to na oku. Dużo nie będę zdradzać, ale myślę, że pani Iwona dlatego była złośliwa w stosunku do tego, co nasze biuro wykonuje przeciwko Wojtkowi z Zanzibaru, który oszukał wiele osób i naszych klientów też i pracujemy nad tą sprawą. Myślę, że ta złośliwość w stosunku do Krzysztofa była właśnie z tym związana. Szkoda, że pani Iwona nie potrafi się bawić. Dobrze się bawiła na Zanzibarze, a tutaj jednak nie jest obiektywna, no ale to jest taka moja ocena" - mówiła przejęta Maja dziennikarzom portalu plotek.pl.

Według małżeństwa detektywów Iwona latała na wakacje, które organizował Wojtek z Zanzibaru i to dlatego przyznała mu niską notę w "TzG". Portal pudelek.pl postanowił zapytać jurorkę, o to, co myśli na ten temat.

"Kompletnie nie rozumiem sensu informacji, którą otrzymałam i zadanego pytania. Jaki związek ma mój pobyt na Zanzibarze z niską oceną tańca? Pan Rutkowski otrzymał jedynkę, bo...? Bo nie potrafi tańczyć, i nie zrobił ani jednego kroku tanecznego, nie zasłużył na wyższą ocenę" - powiedziała stanowczo Iwona.

Zobacz także:

"Taniec z gwiazdami": Znamy cały skład nowej edycji! Ostatnie nazwisko może zaskoczyć...


Krzysztof Rutkowski wspomina sławnych klientów. O co ma żal do Górniak?

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski nie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Dziś nie widzą świata poza sobą


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy