Reklama
Reklama

Żona Golca złożyła jasną deklarację. Zdjęcie mówi wiele

Żona Łukasza Golca, Edyta, jest chyba najbardziej aktywna w mediach społecznościowych spośród wszystkich członków Golec uOrkiestra. Niemal codziennie dodaje nowe wpisy. Na najnowszym możemy podziwiać nie tylko ją, ale także jej męża. Para wybrała się razem na przejażdżkę po okolicy i – jak deklaruje artystka – oboje czują się najlepiej właśnie w rodzinnych stronach.

Romantyczny wypad Golców na rowerach

Życie codzienne rodziny Golców, zarówno Pawła, jak i Łukasza, naznaczone jest częstymi podróżami po całym kraju. Zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy ich kalendarz wypełniony jest po brzegi, są w domu prawdziwymi gośćmi. Nic więc dziwnego, że doceniają każdą chwilę spędzoną w rodzinnych stronach.

Ostatnio, korzystając z faktu, że są w domu, EdytaŁukasz Golcowie wybrali się na przejażdżkę po rodzinnej okolicy. Wokalistka jasno zadeklarowała, że "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej".

Reklama

Fani w komentarzach przyznali rację Edycie Golec, obdarzając parę dodatkowo komplementami. "Zakochańce, uwielbiam Was i pozdrawiam serdecznie" - pisze jedna z fanek.

Małżeństwo Golców trwa już ponad dwadzieścia lat

Edyta i Łukasz Golcowie w świecie show-biznesu są swego rodzaju ewenementem. Podczas gdy wiele par rozstaje się w kłótni, oni wciąż przy sobie trwają.

Co jest sekretem ich udanego związku? Jakiś czas temu, podczas Polsat SuperHit Festiwal mieliśmy okazję porozmawiać z Edytą Golec. Wówczas wyjawiła nam, że wraz z mężem nie mają siebie dosyć, a to dlatego, że... często się mijają.

"Mamy dla siebie takie chwile prywatności. Mąż ma swój świat, ja nie wchodzę w jego świat. Ma chwilę dla siebie, czy nawet jak pracuje sam w studiu. Generalnie jak jesteśmy poza trasą, każdy pracuje w swoim biurze. Nie wchodzimy do siebie, staramy się po prostu uszanować swoją prywatność" - powiedziała nam wówczas.

Dodała także, że mąż nigdy nie daje jej powodów do zazdrości.

Zobacz też:

Edyta Golec nie poznaje męża! Żona Łukasza Golca potwierdza problemy! I to 20 lat po ślubie!

Poważne problemy w związku Łukasza i Edyty Golców! Do tej pory muzycy milczeli

Tak Golec uOrkiestra po skandalu ratuje wizerunek! Łukasz i Paweł Golcowie wybrali dobry sposób?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec | Łukasz Golec
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy