Reklama
Reklama

Tak Golec uOrkiestra po skandalu ratuje wizerunek! Łukasz i Paweł Golcowie wybrali dobry sposób?

Opinia publiczna kilka tygodni temu skrytykowała zespół Golec uOrkiestra za to, że mieli otrzymać aż 1,9 milionów złotych wsparcia z rządowej dotacji. Teraz Paweł (45 l.) i Łukasz (45 l.) Golcowie postanowili podreperować swój nadszarpnięty wizerunek. Sprawdźcie, na jaki pomysł wpadli!

Paweł i Łukasz Golcowie mieli otrzymać od rządu aż 1,9 milionów złotych wsparcia w związku ze stratami, jakie pandemia koronawirusa spowodowała w branży artystycznej. 

Tak się jednak nie stało, gdyż opinia publiczna po przeanalizowaniu kwot oraz listy osób, mających otrzymać wsparcie od rządu, głośno i otwarcie wyraziła sprzeciw w internecie. Oburzenie ludzi zmusiło ministra Glińskiego do wycofania się z tego pomysłu. 

Najbardziej oberwało się jednak zespołowi Golec uOrkiestra (sprawdź!), który zalała fala negatywnych i krzywdzących komentarzy. Internauci otwarcie krytykowali sławnych muzyków i zastanawiali się, jak nie jest im wstyd przyjąć tak ogromną kwotę od Państwa w momencie, gdy tyle osób w kraju straciło pracę. 

Reklama

W końcu bracia Golec wydali oświadczenie. 

"Zwracamy się z gorącą prośbą o uszanowanie naszej RODZINY i niezastraszanie naszych DZIECI, ŻON oraz Wszystkich współpracujących z nami Osób" - napisali w social mediach.  

Teraz okazuje się, że Paweł i Łukasz Golcowie przemyśleli całą sprawę i wzięli sobie do serca uwagi opinii publicznej. Muzycy postanowili się zrehabilitować i udali się do jednego ze szpitali, by oddać tak potrzebną teraz krew. 

O wszystkim poinformowali na swoim Facebooku. 

"Każdy z nas ma w sobie coś bezcennego. Coś, czego nie można kupić, ale czym można się podzielić. Nasza krew może uratować czyjeś życie, a ponieważ krwi brakuje w szpitalach, dołączamy do grona krwiodawców, do czego Was także namawiamy!" - napisali w sieci muzycy. 

Niektórzy uważają, że muzycy chcą w ten sposób ocieplić swój nadszarpnięty w ostatnim czasie wizerunek. Niemniej jednak liczy się chęć i szczytny cel, na który zdecydowali się sławni bracia.   

A wy co o tym myślicie?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Golec uOrkiestra | Łukasz Golec | Paweł Golec
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy