Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żołnierze wzywają Dodę!

Polscy żołnierze stacjonujący w Afganistanie domagają się by Doda (24 l.) dla nich zaśpiewała. Jak donosi gazeta "Fakt" żołnierze z zespołu ALPHA Polskiej Grupy Bojowej w swojej bazie w Ghazno zorganizowali pokojową pikietę właśnie w tej sprawie.

Postanowili działać i zrobili specjalny transparent z napisem "Doda przyjedź do nas - Chłopaki z Ghazni", który następnie zawiesili na czołgu.

Reklama

Wojskowi spragnieni są apetycznej wokalistki, odcięci od polskiej prasy i telewizji nie mogą cieszyć oczu widokiem seksownej piosenkarki:

"Chcemy wreszcie czegoś dla siebie" - mówią.

"Dorota fajnie śpiewa, jest energiczna i ma temperament niczym frontowy żołnierz. A jak miło się na nią patrzy" - dodają.

Seksuolog prof. Zbigniew Lew - Starowicz świetnie rozumie pragnienia wojskowych. Jest jak najbardziej za przyjazdem Dody do bazy w Ghazni:

"Ich prośba jest jak najbardziej ludzka. Żołnierze mają nadzieję, że ta wizyta wytworzy w ich bazie klimat z podtekstem erotycznym" - mówi znany seksuolog.

"Takie pragnienia są charakterystyczne dla ludzi, którzy przebywają w atmosferze zagrożenia. Im łatwiej stracić życie, tym większa miłość do niego" - tłumaczy Lew - Starowicz.

Sławne piosenkarki dotąd podnosiły na duchu wyłącznie amerykańskich żołnierzy, dlatego Polacy czuli się pokrzywczeni:

"Koniecznie pokażcie Dorocie zdjęcie z naszym transparentem. Wtedy na pewno do nas przyjedzie i da superkoncert" - apelują żółnierze.

Doda, do dzieła!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama