Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zofia Ślotała trafiła do szpitala! Konieczna była operacja!

Zosia Ślotała (28 l.) 16 czerwca obchodziła urodziny. Chciała spędzić je z najbliższymi, w tym z miesięcznym synkiem. Niestety zamiast świętować, była dziewczyna Borysa Szyca (38 l.) trafiła do szpitala.

Stylistka niespodziewanie trafiła do szpitala, gdzie została poddana natychmiastowej operacji, o której zadecydowali lekarze. Zamiast uczcić swoje urodziny, Zofia musiała przejść zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego.

Reklama

Ślotała postanowiła o tym sama poinformować media, oraz fanów. Na jednym z portali społecznościowych umieściła zdjęcie, na którym widać jej dłoń z podłączoną kroplówką.

Zosia trzyma uroczą kartkę w serduszka. Do zdjęcia celebrytka dodała opis:

"Takie urodziny. Plany miałam inne... chciałam spędzić urodziny z dzieciakami i moim Kamilem... Niestety, stało się inaczej i musiałam mieć operowany wyrostek na cito! Na szczęście wszystko się udało i powoli dochodzę do siebie chociaż nie czuję się na razie najlepiej... Natomiast laurka od mojej córeczki dodała mi duuuużo siły #urodziny #imprezkawszpitalu".

Na szczęście szybka reakcja lekarzy i ich dobra decyzja, sprawiły, że Zofia czuje się już dobrze i operacja zakończyła się bez żadnych komplikacji. 

Dowiedz się więcej na temat: Zofia Ślotała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama