Reklama
Reklama

Znany dziennikarz stracił pracę. To koniec dyrektorskiej posady

Roman Rogowiecki nie będzie już dyrektorem muzycznym Radia Dla Ciebie. Znany dziennikarz stracił stanowisko po niemal ośmiu latach pracy. Zastąpi go Maciej „Envee” Goliński.

O zmianach w Radiu Dla Ciebie poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Roman Rogowiecki był dyrektorem muzycznym stacji przez blisko 8 lat. Jak podaje portal, Rogowiecki zostaje w redakcji. Będzie miał swoje programy. Dziennikarz na antenie RDC prowadzi obecnie audycje „Południe z Animuszem” i „Roman Rogowiecki po swojemu”.

Kolejne zmiany w Polskim Radiu. Znany dziennikarz traci posadę

Znamy już następcę Rogowieckiego na tym stanowisku. "Zmienia się redakcja muzyczna. Nowym dyrektorem będzie Maciej Goliński, didżej Envee" – mówi Wirtualnemedia.pl Emilia Benedykcińska, likwidatorka RDC.

Z Polskim Radiem Rogowiecki związany jest od bardzo wielu lat, współpracował z radiową Trójką prowadząc m.in. Listę Przebojów Programu Trzeciego (w latach 1983-1987). Prowadził także programy muzyczne w Jedynce. Rogowiecki ma za sobą także epizod telewizyjny, był gospodarzem wielu programów muzycznych w TVP1, TVP2 i w Polsacie.

Reklama

Zobacz też:

Sylwia Peretti zniknęła z życia publicznego. Mąż pokazał, jak teraz wygląda. Ludzie dostrzegli istotną zmianę

Smutne wieści nadeszły o poranku. Nie żyje znany polski aktor

Żukowski i Pieńkowska przyłapani razem i nagle się wydało. To coś więcej niż zwykła znajomość

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polskie Radio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy