Reklama
Reklama

Znamy zwycięzcę 10. edycji "MasterChefa"! Zacięta walka w finale

5 grudnia wyemitowano finał 10. edycji "MasterChefa". Czterech zawodników rywalizowało o słynną statuetkę oraz możliwość wydania własnej książki kucharskiej!

Za nami 10. edycja programu "MasterChef". W castingach do kulinarnego show wzięły udział setki osób, ale tylko jedna z nich mogła wygrać główną nagrodę! 

W jury niezmiennie mogliśmy zobaczyć: Magdę Gessler, Michela Moran i Anię Starmach. Do finałowego odcinka zakwalifikowało się czterech kucharzy: Ela Błaszyńska, Renia Semeniuk, Maciej Regulski oraz Mariusz Kisiel.

Reklama

Zobacz także: Mateusz Gessler odchodzi z "MasterChef Junior". Miał ważny powód!

Znamy zwycięzcę 10. edycji MasterChefa

10. edycja "MasterChefa" obfitowała w kulinarne emocje. Uczestnicy mają za sobą kilka tygodni zmagań, gotowania w ciężkich warunkach, walki ze stresem i czasem.

W programie liczy się nie tylko posiadanie tzw. smaku, ale też odporność na stres, wyobraźnia, odwaga do eksperymentowania, precyzyjność i trochę szczęścia. Najlepsi z najlepszych dotarli do finału, który nagrano w Hiszpanii. 

Na podstawie finałowej konkurencji jurorzy zdecydowali, że główną nagrodę - statuetkę i możliwość wydania książki kulinarnej - otrzyma... Maciej Regulski. Gratulujemy!

***

Zobacz także:

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz przechodzą kryzys? Niepokojące doniesienia tygodnika!

Zbyszek z "Sanatorium Miłości" oświadczył się Ani w "Pytaniu na śniadanie"! Prowadzący nie dowierzali!

Kinga Rusin ćwiczy jogę na plaży. Ale gibka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michel Moran | Anna Starmach | MasterChef | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy