Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Znamy płeć dziecka Małgosi Sochy!

Małgorzata Socha (33 l.) za trzy miesiące zostanie mamą. Gwiazda długo utrzymywała ciążę w sekrecie tak jak i płeć dziecka. Ale od czego są gadatliwe przyjaciółki...

O odmiennym stanie aktorki światek show-biznesu szeptał od początku roku, ale ona przezornie ukrywała rosnący brzuszek.  Nie chciała zapeszać, nie potwierdzała żadnych informacji dopóki nie miała pewności, że z jej potomkiem jest wszystko w porządku.

Reklama

Oficjalne informacje podała dopiero w marcu, ale zaparła się, że nie zdradzi płci dziecka. Powiedziała o tym tylko najbliższym znajomym, którzy nie oparli się pokusie pospieszenia z tą wiadomością do tabloidów.

"Małgosia będzie mieć córeczkę. Szalenie się cieszy. Mówi, że dziewczynka, nawet jak dorośnie, to zawsze będzie bliżej domu" - zdradza w rozmowie z "Super Expressem" znajoma aktorki.

Teraz rozpoczęło się intensywne wymyślanie imienia dla nowego potomka. Mąż Krzysztof Wiśniewski postanowił zostawić to pięknej żonie. Sam skupił się na urządzeniu pokoiku dla ich pociechy w nowo wybudowanym domu pod Warszawą.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i oby jak najmniej okładek z dzieckiem w kolorowych magazynach!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | dziecko | płeć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama