Reklama
Reklama
Tylko u nas

Znamy nowych uczestników "Love Island. Wyspa Miłości". Zrobi się naprawdę gorąco

"Love Island. Wyspa Miłości" to obecnie jeden z "najgorętszych" show, jakie można oglądać w telewizji. Chociaż to dopiero początek 6. edycji programu, to już można śmiało stwierdzić, że będzie się w nim sporo działo. Niedawno na wyspiarzy czeka prawdziwa niespodzianka, ponieważ do ich domu dołączą aż dwie nowe osoby.

Na początku programu "Love Island. Wyspa Miłości" jest tylko dziesięcioro uczestników - pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn. W każdym kolejnym odcinku będą pojawiać się nowi mieszkańcy okazałej willi. Uczestnicy muszą zdecydować, czy zmieniają obecnego partnera na kogoś nowego. Najmniej lubiani lub osoby bez par odpadają z show.

Okazuje się, że w najnowszym odcinku "Love Island. Wyspa Miłości" zobaczymy aż dwie nowe twarze. Może zrobić się naprawdę gorąco!

Reklama

Dwie nowe osoby w programie "Love Island. Wyspa Miłości"

Do programu Polsatu dołączy 26-letnia Sara z Wrocławia oraz 28-letni Konrad z Toronto. Piękna wrocławianka z zawodu jest architektem wnętrz. Dziewczyna doskonale czuje się również przed obiektywem aparatu. Nie lubi nudy, dlatego z pewnością nieźle namiesza w programie.

Sara jest zdecydowana i doskonale wie, czego chce od życia. 26-latka ma za sobą 4 poważne związki. Warto wspomnieć, że nie toleruje zdrady. Chce, aby jej wybranek miał podobne cele w życiu. Kobieta nie zwraca dużej uwagi na wygląd, znacznie bardziej ceni charakter mężczyzny.

Konrad Przeniosło z Toronto od dziecka mieszka w Kanadzie. 28-latek pracuje jako model, jednym z największych sukcesów mężczyzny jest udział w pokazie Dolce&Gabbana. Aktualnie chodzi na zajęcia aktorskie, ponieważ to właśnie z show-biznesem wiąże swoją przyszłość.

Chłopak jest związany ze swoją rodziną, ponieważ to właśnie ona wspiera go w trudnych chwilach. Wie, że wzbudza duże zainteresowanie wśród kobiet, jednak nie uważa siebie za playboya. Lubi naturalne dziewczyny oraz takie, które mają dobre poczucie humoru. Warto by jego przyszła wybranka była rodzinna, ponieważ on ceni dobre kontakty z najbliższymi.

Wszystkie odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać na PolsatGO (tutaj) lub w stacji Polsat od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o 22:10.

Zobacz także:

Startuje kolejny sezon "Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon: "To będzie petarda!"


6. sezon "Love Island. Wyspa miłości" rozpoczęty! Kto jest drama queen, a kto kocha gotować?

Kuba Wojewódzki potwierdził plotki. Co na to Małgorzata Rozenek-Majdan?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 6 | Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy