Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Złota Piłka 2019: Anna Lewandowska u boku Roberta Lewandowskiego na gali

Anna Lewandowska (31 l.) skradła całe show! Gdy wraz z Robertem Lewandowskim (31 l.) wkroczyła na czerwony dywan, wszystkie oczy i obiektywy aparatów skierowały się wprost na nią. Trzeba przyznać, że żona piłkarza zaprezentowała się świetnie.

Robert Lewandowski rozgrywa doskonały sezon. Ma na swoim koncie 40 trafień do siatki. 6 z nich zaliczył dla reprezentacji Polski, pozostałe 34 goli strzelił dla Bayernu Monachium. Wyliczono, że dla swojego klubu zdobywa średnio 1.31 bramek na mecz. W poprzednim sezonie jego średnia wyniosła 0.76 bramek na spotkanie. 

Reklama

Tak świetna forma nie mogła przejść bez echa. Był jednym z nominowanych do zdobycia Złotej Piłki 2019. Ostatecznie uplasował się na ósmym miejscu w plebiscycie.

"Lewy" został zaproszony na galę w Paryżu. Do stolicy Francji nie pojechał jednak sam, a w towarzystwie żony. Anna Lewandowska postawiła na klasyczną czerń. Suknia ma wyraźne wycięcie przy prawej nodze i pięknie eksponuje dekolt. 

Można zaryzykować stwierdzenie, że na czerwonym dywanie Ania skradła całe show! I nie chodzi tu tylko o śmiałą kreację podkreślającą jej atuty. Żona Roberta zaprezentowała nie tylko fantastyczną sylwetkę, ale po raz pierwszy tak zdecydowanie podkreśliła ciążowy brzuszek. 

O tym, że Lewandowscy oczekują drugiego dziecka dowiedzieliśmy się niedawno. Na początku listopada w meczu grupowym Ligi Mistrzów przeciwko Olympiakosowi Pireusowi "Lewy" zanotował trafienie i po raz drugi w swojej karierze zaprezentował charakterystyczną "cieszynkę". Lewandowski umieścił piłkę pod koszulką, a do ust włożył kciuk. Przypomnijmy, że dokładnie w ten sam sposób ogłosił światu pierwszą ciążę małżonki.

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje