Reklama
Reklama

Zjawiskowe gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu. Kreacje olśniewają, Ibisz w szampańskim nastroju

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich widzów Polsatu. W ramach jesiennej ramówki prowadzący wydarzenie Krzysztof Ibisz i towarzyszące mu gwiazdy ogłosiły zapowiedzi nowych programów stacji. Na imprezie tego kalibru nie mogło zabraknąć olśniewających kreacji, zaskakujących stylówek i luksusowego blichtru.

Ramówka Polsatu na jesień 2023 roku: Gwiazdy na czerwonym dywanie

Zupełnie nowe hity, zaskakujące zapowiedzi i wielkie grono niepowtarzalnych, wyjątkowych gwiazd. Tak właśnie wygląda tegoroczna jesienna ramówka telewizji Polsat, w trakcie której stacja prezentuje najważniejsze nowe i powracające programy. Na prowadzącego wydarzenie (co nie powinno dziwić) wybrany został Krzysztof Ibisz, któremu na scenie towarzyszył Maciej Rock.

Na miejscu nie mogło zabraknąć uwielbianych przez widzów Polsatu celebrytów, aktorów, dziennikarzy i prezenterów. Jako jedna z pierwszych w kanarkowej kreacji odsłaniającej prawe ramię pojawiła się Monika Miller. Wszyscy zgromadzeni mogli więc obserwować imponujące tatuaże gwiazdy "Gliniarzy". W podobnym czasie na miejscu pojawili się też m.in. kabareciarz Robert Górski, dziennikarka Paulina Chylewska, raper i kick-boxer Łukasz "Juras" Jurkowski czy Katarzyna Zdanowicz.

Reklama

Aktorzy, influencerki i gwiazdy dziennikarstwa - tak wyglądała ramówka Polsatu

Kolejne minuty przyniosły pojawienie się następnych gwiazd. Na ramówce zagościły takie postacie jak ubrany w myśl sportowej elegancji Cezary Pazura, ubrana w pomarańczowy komplet Ewa Wachowicz, zachwycające w czerwieni Elżbieta Romanowska i Aneta Zając, a także absolutnie zjawiskowa w białej kreacji z bufiastymi rękawami Oliwia Bieniuk.

Na miejscu nie mogło też zabraknąć działającego jako juror w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Pawła Domagały, który pojawił się u boku Zuzanny Grabowskiej. Vanessa Aleksander postawiła na szarą, stylizowaną na męską marynarkę i czarne spodnie. Nie sposób było też nie zauważyć, że w tym roku króluje róż - na ten kolor postawiły Dorota Gawryluk, Izabela Janachowska, Karolina Gilon, Anna Smołowik, Magdalena Kumorek i wiele innych celebrytek. A także kilku panów. Pomponik jak najbardziej popiera!

Szampańskim humorem na ściance wręcz emanował prowadzący Krzysztof Ibisz, który na tę okazję wybrał elegancki czarny garnitur z kamizelką w tym kolorze i białą koszulą z fikuśnie rozpiętym kołnierzykiem. Jak widać po zdjęciach, trudno było nie zarazić się jego dobrym humorem!

Zobacz też:

Doda z ważną zapowiedzią przed jesienną ramówką Polsatu. Jej program będzie hitem

Masa gwiazd w nowym sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bawili się na wspólnej integracji

"Nasz nowy dom" z Elą Romanowską już na antenie. Duże emocje w pierwszym odcinku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: ramówka Polsatu | Polsat | Krzysztof Ibisz | Maciej Rock | Edward Miszczak | Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy