Reklama

Reklama

Reklama

Zientarski: Dawny Maciek umarł

Nieszczęśliwy wypadek z 2008 roku w rodzinie Zientarskich nadal jest tematem bardzo trudnym... O tym, jak czuje się obecnie Maciej opowiedzieli jego tata, Włodzimierz, oraz siostra.

Joanna Zientarska w programie "Między kuchnią a salonem" przyznała, że brat "już nigdy nie będzie się czuł tak jak wcześniej".

"Uszkodzenia neurologiczne są na tyle potężne, że jest spowolniony w ruchach. Sprawność fizyczna nie nastąpi zbyt szybko. Dziś żyje we własnym świecie".

Codziennie mówi, że ma dość tego świata. Pan Włodzimierz twierdzi, że wynika to z depresyjnej natury syna, która teraz szczególnie daje o sobie znać.

"Maciek stracił wszystko: dom, żonę, dzieci, samochody, pracę, karierę... Wszystko. Nie ma w zasadzie nic" - podkreśla.

Reklama

Oboje czują, jakby dawny Maciej umarł, a narodził się zupełnie inny człowiek, dla którego całym światem jest teraz fotografia.

Maciej Zientarski wraz z Jarosławem Zabiegą (dziennikarzem "Super Expressu") 27 lutego 2008 uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu na ulicy Puławskiej w Warszawie, w wyniku którego Zabiega zginął na miejscu. We wrześniu 2010 roku dziennikarz usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku, którego następstwem jest śmierć innej osoby.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy