Reklama
Reklama

Zielińska stanęła na środku drogi i zaczęła trąbić. Zewsząd spływają gratulacje i podziękowania!

Katarzyna Zielińska (44 l.) wykazała się przytomnością umysłu i prawdziwie obywatelską postawą. Aktorka zauważyła kłęby dymu i natychmiast zaalarmowała straż pożarną! Mieszkańcy są jej wdzięczni.

Katarzyna Zielińska zaalarmowała straż i mieszkańców

Katarzyna Zielińska w sobotę 25 lutego wieczorem przejeżdżała z rodziną przez centrum Działoszyc. W pewnym momencie zobaczyła gęsty dym oraz iskry nad jednym z bloków. Aktorka nie przeszła obok tego obojętnie. Wpadła na świetny pomysł, jak zaalarmować mieszkańców budynku o niebezpieczeństwie. Zatrzymała samochód na środku drogi i zaczęła trąbić. Dzięki temu zwróciła uwagę mieszkańców. Jednocześnie aktorka zadzwoniła na numer alarmowy i powiadomiła straż pożarną.

Reklama

Strażacy dziękują bohaterce

Sposób działania Katarzyny Zielińskiej został doceniony przez Ochotniczą Straż Pożarną w Działoszycach. Niedługo po zdarzeniu na profilu strażaków znalazł się opis całego zajścia oraz podziękowania mundurowych dla aktorki:

"Postanowiła nie przejść obojętnie obok tej sytuacji i zaczęła działać, poprzez użycie klaksonu zwróciła uwagę mieszkańców. Bo przecież nie codziennie wieczór ktoś stoi na środku drogi i trąbi jak opętany. W mieszkaniach zaczęły się świecić światła najpierw jedno potem drugie, i następne, i następne... Po czym zadzwoniła na numer alarmowy i powiadomiła służby o tym fakcie. Postawa tej osoby jest godna pochwały oraz podziękowań z naszej strony oraz mamy nadzieję, że podziękowań ze strony mieszkańców. Katarzyna Zielińska, to właśnie ta kobieta zaalarmowała mieszkańców oraz służby" - piszą strażacy.

Katarzyna Zielińska - kariera

Katarzyna Zielińska to polska aktorka filmowa. Fanom seriali telewizyjnych znana jest z takich produkcji jak "Złotopolscy", "M jak miłość", "Barwy szczęścia" gdzie wcieliła się w Martę Walawską, która ostatecznie zmarła tragicznie, a aktorka pożegnała się z serialem.  

Na kinowych ekranach zadebiutowała w 1999 roku w filmie "Córy szczęścia" (reż. Márty Mészáros). Pojawiła się także w "Quo vadis" (2001), "Dniu świra" (2002), "Moim Nikiforze" (2004), "Placu Zbawiciela" (2006) i "Rysiu" (2007)". Prywatnie aktorka jest żoną Wojciecha Domańskiego, którego poślubiła w 2013 roku. Para doczekała się narodzin dwóch synów Henryka (7 l.) i Aleksandra (5 l.). 

Zobacz też:

Katarzyna Zielińska pozuje bez spodni. Nie zrobiła wielkiego wrażenia...

Zaglądamy do domu Katarzyny Zielińskiej. Znana aktorka kocha rośliny i kolor zielony!

Katarzyna Zielińska zamiast grzybobrania wybrała dżunglę. W bikini szaleje po buszu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy