Reklama
Reklama

Zenek Martyniuk znów będzie ratować syna?

Zenon Martyniuk (52 l.) znów otrzymał cios od swojego syna Daniela (32 l.). Niedawno artysta donosił, że jego pociecha wyszła na prosto, ale 32-latek pokazał swoje prawdziwe oblicze i zwyzywał sędzię. Czy wokalista disco polo znów za wszelką cenę będzie ratować jedynaka?

Zenon Martyniuk (posłuchaj) i jego żona Danuta mają dużo cierpliwości do Daniela, który w ostatnim czasie sprawia wiele problemów. 32-latek w mediach dał popis swojego mało kulturalnego zachowania. Publicznie obrażał byłą żonę, publikował w sieci dziwne treści, w swoim Porsche trzymał narkotyki, obrażał Kamila Bednarka (posłuchaj), a ostatnio zwyzywał białostocką sędzię, gdyż nie zgodził się z wyrokiem, jaki otrzymał za jazdę pod wpływem alkoholu. 

Reklama

Młody Martyniuk wnioskował o skrócenie wyroku, jaki otrzymał. Mężczyzna uważał, że zabrane mu na 6 lat prawo do prowadzenia pojazdów mechanicznych to zbyt surowa kara. Białostocki sąd miał nieco inne zdanie w tym temacie i orzekł, iż 32-latek czas na skruchę już miał.


Martyniuk bardzo zirytował się taką decyzją sędzi i nie przebierając w słowach, wyraził swoje zdanie na jej temat.

Daniel dał ponieść się fantazjom i wyrok skwitował wulgarną wypowiedzią.

Po jakimś czasie wulgaryzmy zniknęły z Instagrama syna króla disco polo, ale czujni obserwatorzy zauważyli jego atak wściekłości. Czy Zenon i Danuta nadal mają nadzieję, że ich jedyne dziecko wyjdzie na prostą?

Zenon Martyniuk znów będzie ratować syna?

Jak podaje informator "Super Expressu" Martyniukowie wierzą, że Daniel poukłada swoje życie i zrozumie błędy. Niedawno Zenon uznał, że jego syn wziął się w garść, dojrzał i zaczął pracę na statku. Niestety po domniemanej przemianie mężczyzny nie zostało już śladu. Czy małżonkowie nadal za wszelką cenę będą chcieli uratować 32-latka?

Daniel za swój czyn może mieć spore problemy, bowiem znieważenie sędziego, na podstawie art. 115 par. 13 ust. 3 k.k, jest przestępstwem ściganym z urzędu i opisanym w art. 226 par. 1 k.k.: 

Myślicie, że młody Martyniuk w końcu zacznie zachowywać się odpowiedzialnie?

Zobaczcie również:

Zenon Martyniuk jest dumny z przemiany syna! "Daniel naprawdę się ogarnął"

Daniel Martyniuk znów poszedł w szkodę? Ojciec nie traci nadziei...

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na ściancepomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Daniel Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy