Reklama

Reklama

Reklama

Zenek Martyniuk u słynnej wróżki. Co przyniesie los?

Zenek Martyniuk (53 l.) w czasie wakacji na brak pracy nie może narzekać. Koncerty, festiwale, imprezy plenerowe - gwiazdor zespołu Akcent będzie obecny na najważniejszych muzycznych wydarzeniach. Autor hitu "Przez twe oczy zielone" aktualnie przebywa nad Morzem Bałtyckim. To właśnie tam fotoreporterzy przyłapali wokalistę, gdy ten udał się do wróżki. Czy muzyk dowiedział się, co przyniesie los?

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, a dużo rodzimych celebrytów w tym roku postanowiło wypoczywać w ojczyźnie. Dzięki temu fani na plażach mogli spotkać: Jana Englerta, Beatę Ścibakównę, Agnieszkę Dygant, Iwonę Węgrowską, czy Andrzeja Dudę.

Reklama

Jednak okres letni to dla wielu gwiazd także czas zarobku. W szczególności muzycy mają dużo pracy, gdyż w lipcu i sierpniu odbywa się wiele koncertów i festiwali muzycznych. Na brak zajęcia na pewno nie narzeka Zenon Martyniuk (posłuchaj), który od lat jest jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce, tworzącym muzykę disco polo.

Aktualnie 53-latek przygotowuje się do koncertów, które zagra nad morzem. W chwili przerwy wyskoczył do wróżki.

Jaki los go czeka?

Zenek Martyniuk u słynnej wróżki. Co przyniesie los?

Król disco polo w Sopocie został przyłapany u słynnej wróżki Rachelli. Kobieta znana jest z tego, że przepowiadała przyszłość gwiazdom, a z jej usług korzystali m.in.: Krystyna Janda, Michał Wiśniewski, Dominika Tajner, czy Magda Umer. Czyżby teraz przyszedł czas na Zenka, który skusił się na powróżenie?

53-latek, pomimo tego, że został sfotografowany w towarzystwie medium, twierdzi, że spotkanie z Rachellą było towarzyskie, gdyż jest to jego stara znajoma i nie zadawał wróżbitce żadnych pytań.

Myślicie, że Martyniuk faktycznie nie zapytał wróżki o swoją przyszłość? A może nie chciał zdradzać prawdy w mediach?

Zobaczcie również:

Gdzie na wakacje 2022? Zobacz, jakie miejsca wybierają celebryci!

Danuta Martyniukowa przekonała się do Faustyny. Daniel znów się ożeni?

Zenek Martyniuk z nowością! Zobacz teledysk do piosenki "To ja Ciebie wołam"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy