Reklama
Reklama

Agnieszka Dygant chwali się pośladkami. 49-latka ma piękną figurę

Agnieszka Dygant (49 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda ma na swoim koncie grę w interesujących filmach i serialach. Niedawno postanowiła wybrać się na krótki urlop do Juraty. To właśnie tam zaprezentowała swoim wiernym fanom krągłe pośladki.

Agnieszka Dygant od lat obecna jest w polskim show-biznesie, a także w social mediach. Jej instagramowe konto obserwuje ponad 400 tysięcy osób. Niedawno fani aktorki mogli podziwiać jej szczupłą sylwetkę nad polskim morzem. 49-latka wybrała się bowiem do jednego z kurortów, który w ostatnim czasie upodobało sobie wiele gwiazd, a nawet Andrzej Duda.

Reklama

Agnieszka Dygant chwali się sylwetką w Juracie

Agnieszka Dygant za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła zrelacjonować swój urlop.

49-latka na udostępnionych w sieci zdjęciach pozuje w czarnym mikroskopijnym bikini, które odsłoniło jej pośladki. Aktorka na głowie ma jeszcze czapkę z daszkiem, która chroni jej głowę przed promieniami słonecznymi.

Agnieszka Dygant może pochwalić się naprawdę piękną figurą. Gwiazda w wielu wywiadach wyznawała, że zawdzięcza ją odpowiednio skomponowanej diecie. 49-latka zwraca uwagę na jedzenie, które ląduje na jej talerzu.

Agnieszka Dygant - kariera i życie prywatne

Agnieszka Urszula Dygant urodziła się 27 marca 1973 roku w Piasecznie. Uczyła się w LVI Liceum Ogólnokształcącym im. Leona Kruczkowskiego w Warszawie. Jako nastolatka śpiewała w punkowym zespole "Dekolt".

23 listopada 1997 roku zadebiutowała w teatrze. W 1998 roku ukończyła PWSFTviT w Łodzi

W 2000 roku zagrała w teledysku zespołu Myslovitz "Dla ciebie". W 2007 roku została drugą polską gwiazdą, która reklamowała produkty firmy L’Oréal.

Zdobyła dziewięć nominacji do Telekamer w kategorii aktorka, dwukrotnie zwyciężając.

W 2007 roku otrzymała Gwiazdę Uśmiechu na VIII Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz dwie Złote Podkowy na Cieszyńskim Festiwalu.

Była żoną Marcina Władyniaka. Po rozstaniu z mężem związała się z reżyserem Patrickiem Yoką. Ma z nim syna Xawerego.


Zobacz też:

Agnieszka Dygant zaskoczyła metamorfozą! Co za zmiana!

Agnieszka Dygant nie może żyć bez make-upu. "Człowiek bez makijażu, człowiekiem pełnym bólu"
Agnieszka Dygant pokazała się w nowej fryzurze.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama