Reklama
Reklama

Dramat w domu Agnieszki Dygant! "Kolejna trauma"

Agnieszka Dygant (49 l.) może cieszyć się dzisiaj miłością, sukcesami i popularnością, ale jej dzieciństwo nie było wcale sielankowe. W drugiej klasie podstawówki aktorka straciła tatę, a później w wypadku zginął też jej ojczym. "Wewnętrznie stale obawiałam się o przyszłość" - wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Agnieszka Dygant od lat tworzy związek z Patrickiem Yoką, z którym ma 12-letniego syna, Xawerego. Para poznała się na planie serialu "Fala zbrodni", a potem słynnej "Niani", kiedy aktorka była już po rozwodzie z Marcinem Władyniakiem. 

Jej syn nie zamierza iść w ślady sławnej mamy. Interesuje się kowalstwem oraz... magią - i to zupełnie na poważnie!

Agnieszka Dygant opowiedziała o traumie z dzieciństwa

Dzisiaj Agnieszka może cieszyć się miłością, sukcesami i popularnością, ale jej dzieciństwo wcale nie było sielankowe. Gdy była w drugiej klasie podstawówki musiała pożegnać swoją najbliższą osobę, co miało duży wpływ na jej dorastanie i późniejsze życie.

Reklama

Kiedy pojawił się troskliwy ojczym pomyślała, że nareszcie szczęście zagości w jej domu na dłużej. Nic bardziej mylnego. Pojawiła się kolejna trauma, z którą musiała sobie jakoś poradzić.

Później gwiazda słusznie postawiła na aktorstwo, a mama posłała ją do ogniska u Machulskich, gdzie zaczęła swoją przygodę. Przyznaje, że w swoim obecnym związku nigdy się nie nudzi a wraz z partnerem potrafią cieszyć się nawet z najmniejszych drobiazgów. 

Zobacz też:

Władimir Putin: To się stało pierwszy raz od 18 lat! Niebywałe, co zrobił prezydent!

Krzysztof Ibisz postawił na wyrazisty akcent w swoim mieszkaniu! Tak mieszka prezenter

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy