Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zemsta byłej kochanki Farrella?

Wiele ostatnio napisano o związku Colina Farrella (34 l.) i Alicji Bachledy-Curuś (27 l.). W historii ich miłości umyka jednak fakt sprzed kilkunastu miesięcy...

Media rozpisywały się wtedy o miłości Farrella (34 l.) i brytyjskiej scenarzystki filmowej Emmy Forrest (32 l.). Ten związek rozpadł się, gdy na drodze aktora stanęła... Alicja Bachleda-Curuś, która w październiku ubiegłego roku urodziła mu syna. O Emmie zapomniano.

Reklama

Scenariusz z życia wzięty

Dzisiaj już wiemy, że o związku Colina i Emmy nie wszyscy zapomnieli. Najbardziej pamięta o tym sama... Emma Forrest! Przez ostatnie miesiące pracowała nad scenariuszem filmu "Liars (A-E)". Od kilku dni trwają zdjęcia do tej produkcji.

Główną rolę gra Rebecca Hall (28 l.). Zresztą Rebecca, jak zauważa wiele osób, jest łudząco podobna do Emmy Forrest. Czy to przypadek? Wszystko wskazuje, że nie.

Była ukochana aktora postanowiła bowiem napisać scenariusz filmowy, który przypomina jej własne doświadczenia. Oto bowiem film pokazuje historię kobiety, która została zdradzona i odtrącona. Postanawia jednak jeszcze raz spotkać się z byłym narzeczonym, żeby z jego domu zabrać swoje rzeczy.

Zemsta może być słodka

Co prawda film na podstawie scenariusza Forrest to komedia, ale w Hollywood coraz częściej pojawiają się głosy, że może to być taka swoista zemsta scenarzystki nad... Colinem Farrellem!

W końcu to właśnie on jeszcze dwa lata temu twierdził, że bardzo kocha Emmę. Wydawało się, że oboje są szczęśliwi i wzajemnie zakochani w sobie. Życie napisało jednak dla nich inny scenariusz.

A właściwie ten scenariusz napisał sam aktor, który Emmę porzucił dla Alicji Bachledy-Curuś. Czy teraz po dwu latach Forrest postanowiła się zemścić? Na odpowiedź na to pytanie musimy poczekać do premiery filmu.

MJ

Dowiedz się więcej na temat: Colin Farrell | Alicja Bachleda-Curuś | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje